Wpis z mikrobloga

Mirko. @zomowiec oszalał I znów robi kolejne #ymcha. Już czwarte a dopiero co była miesięcznica. Ta różnica że my nadal idziemy do celu a oni podobno już doszli ( #kokswodadupy)

Tym razem na celowniku okolice pięknego miasteczka Bakewell.

Monsal Dale, Deep Dale i Millers Dale

Długi spacer po ładnej Monsal Dale i ukrytym klejnocie Deep Dale, a następnie zwiedzanie
wsi Taddington przed powrotem wzdłuż starej linii kolejowej i ładna ścieżka nad rzeką.

To dobry spacer, aby zacząć wcześnie, kiedy szanse na zobaczenie dzikiej przyrody są największe.

FAKTY:

Start : 22.04.2018 godzina 10:00 na parkingu przy Monsal Head na północ od Bakewell ( DE45 1NL)

Długość : Trzynaście mil
Czas : Około pięciu godzin

Sklepy spożywcze, kawiarnie i puby w Monsal Head. Pub Queens Arms w Taddington (przy Main Street) serwuje jedzenie. Kawiarnia w Litton.

#uk #yorkshire #derbyshire
zomowiec - Mirko. @zomowiec oszalał I znów robi kolejne #ymcha. Już czwarte a dopiero...

źródło: comment_ad4R4K5awbJHkb46jrvFwJt2cCnGwXSj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@zomowiec dam znać w następnym tygodniu. Od poniedziałku poprawa pogody i może nawet do 20 stopni skoczyć ale na weekend może się #!$%@?ć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyglada na to ze w końcu uda mi się dołączyć!

Miałbyś czas wrzucać linki to tras w mapometer.com albo podesłać dokładniejsze punkty to może ja będę miał czas wrzucić?
  • Odpowiedz
@zomowiec: Moga sie pojawic dwie dodatkowe osoby, jak wstaniemy wystarczajaco wczesnie (jazda z worsley/man) zeby zdazyc na 10:). Jaka to trudnosc trasy (13 mil?) bo nie wiem czy moj wiekowy organizm wytrzyma.
  • Odpowiedz