Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fdisk: Dla mnie najsmutniejsza jest ignorancja takich ludzi jak Ty. Przeczytaj artykuł i wtedy możemy podyskutować.
  • Odpowiedz
Dla mnie najsmutniejsza jest ignorancja takich ludzi jak Ty. Przeczytaj artykuł i wtedy możemy podyskutować.


@Luszian @Willku: ignorantem to trzeba być żeby tak chamsko naganiać na ten scam:
- centralizacja
- popsuta funkcja #!$%@?ąca
-
  • Odpowiedz
@fdisk: co ty wogole #!$%@?... chlopie poucz sie o tym projekcie a potem sie wypowiadaj... wszytskie argumenty ktore podales sa totalnymi bzdurami i najzwyczajniej wprowadzasz ludzi w blad... dla mnie to jeden z niewielu projektow ktore FAKTYCZNIE wprowadzaja innowacje w technologii blockchain...
  • Odpowiedz
co ty wogole #!$%@?... chlopie poucz sie o tym projekcie a potem sie wypowiadaj... wszytskie argumenty ktore podales sa totalnymi bzdurami i najzwyczajniej wprowadzasz ludzi w blad...


@Willku: typowe podejście dascoinowców - zero wiedzy technicznej ale ja i tak wiem lepiej i hooj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@fdisk: ciesze sie ze skonczyles, wiec teraz wyjdz z tego watku i juz nie zabieraj glosu... nikt Cie nie chce tu... spierdoxie... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Willku: nie zaśmiecaj tagu kryptowaluty tym scamem i mnie więcej nie zobaczysz i będziecie sobie mogli oszukiwać kogo chcecie ale chyba już zrozumiałeś że se swoim żenującym poziomem wiedzy lepiej powinieneś się troszeczkę przymknąć
  • Odpowiedz
@fdisk: chlopie... ty umiesz czytac... nie rozumiesz ze jestes zwyklym spierdoxem ktory #!$%@? bzudry, ktory nie powinien miec glosu na tematy o ktorych wogole nie ma pojecia... a wymadrza sie piszac jakies totalne argumenty z dupy.... po #!$%@? tu wogole cos jeszcze dopisujesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fdisk: 1. Nigdy na nic nie naganiałem i nie jestem debilem, który pisze na samej górce "kupuj btc, już taniej nie będzie". Wstawiam tylko artykuły i informacje dotyczące projektu. Jeśli odbierasz to jako naciąganie ludzi to najpierw zacznij od pouczania pawlo i cyberka, dwóch największych naganiaczy na tagach.
2. Zdajesz sobie sprawę, że wymieniłeś rzeczy, które pokazują jak bardzo nie masz pojęcia o czym mówisz? Zacznij czerpać wiedzę z RÓŻNYCH
  • Odpowiedz
@Luszian: nie ma sensu pisac rzeczowo z takimi typami... dialog z takim gosciem to jak dialog z typowym pisiorem... on wie swoje i "BITKOJ TYLKO JEDYNO KRYPTOWALUTO !!"... #!$%@? kilka argumentow z czarnych czerulsci swojego mozgu i juz on ma racje...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fdisk: Szkoda, że nie potrafisz podać źródeł swoich domysłów. Cytując pawlo "zasada domniemania niewinności, dopóki Ty czegoś nie udowodnisz, ja niczego bronić nie muszę".
Wszyscy #!$%@? się wyjątkową hipokryzją. Przykładów takiego faryzeizmu można znaleźć mnóstwo.
  • Odpowiedz