Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Willku: I tak tego nie obejrzy, bo według niego IOTA to scam. Nie będzie tracił czasu, żeby coś takiego obejrzeć. Hipokryci już tak mają, że jedyne wiarygodne źródło informacji dla nich to te z którym sympatyzują. Wklej mu lepiej artykuł z shitcoin.com.
siec IOTY jest we wczesnej fazie rozwoju i potrzebny jest cos takiego jak koordynator aby ja zabezpieczyc

oblaliem Twoje argumenty jednym wywiadem


@Willku: tak, przyznając że istnieje jeden node który wszystkim steruje(koordynator) obaliłeś zwłaszcza mój argument o centralizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla mnie to jeden z niewielu projektow ktore FAKTYCZNIE wprowadzaja innowacje w technologii blockchain...


@Willku: hahahahhahahahaha sorry ale dopiero to zauważyłem xD

taki z Ciebie specjalista że nawet nie wiesz że ten Twój śmieć nie korzysta z blockchaina
to co z tego ze cos wkleiles... co z Tego wynika...? chyba znowu uzwasz swoich spierdoxowych skrotow myslowych... lepiej sie oducz tego.. zycie nabierze wiecej barw... niz tylko czarne - biale
@Luszian:

Milestone is a special transaction issued by a special node called Coordinator. The Coordinator is run by Iota Foundation, its main purpose is to protect the network until it grows strong enough to sustain against a large scale attack from those who own GPUs. Milestones set general direction for the tangle growth and do some kind of checkpointing. Transactions (in)directly referenced by milestones are considered as confirmed.


This means that
@Luszian: Szacun ze masz tyle ciepliwosci... mi czasami jej brakuje jak widze glupie teksty na temat swietnych pomyslow. Przychodzi taki spierdoxowy burak i wysmiewa odwage gosci od IOTY ktorzy podjeli sie zbudowania czegos od nowa zamiast powielac zastane innowacje...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fdisk: Nic wspólnego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Umarłem i nie wstaję. Tu trzeba zakończyć tą dyskusje dopóki nie ogarniesz o czym piszesz.
@fdisk: co za gosc... wow... a ty myslisz ze bitcoin jest zdecentralizowany? lol... chlopie please przestan wklejac jakies gowniakowe wpisy... co ma wspolnego Twoja wklejka z naszymi wypowiedziami... tylko sie osmieszasz tu... dobra znudziles mnie swoja pisiorowa retoryka... mow do mojej reki...