Wpis z mikrobloga

  • 1
@DoTheMonkey Chociażby po to, żeby kupić i odsprzedać za 250 zł. Hawas jest trudno dostępny, jedynie ebay itp.a co do samego zapachu, to jeśli podoba Ci się Invictus Aqua, to jest w tych samych klimatach, tylko po prostu lepiej pachnie, nie pachnie tak syntetycznie jak Invictus i Invictus Aqua.
Poza tym, ja potrzebuję coś bardziej masowego na lato obecnie :)
Sam nie lubie Invictusa i Invictusa Aqua, ale akurat ten Hawas jest
@dradziak: Słyszałem wiele dobrego o Rasasi Hawas. Ciekawa sprawa, wiele osób hejtuje Invictusa (mi odpowiada, ale cena moim zdaniem przesadzona, bo nic wyjątkowego), a chwali Invictusa Aqua. Czy ten Rasasi Hawas to typowy cytrusowy świeżak czy może pudrowy ulep? Rozważam blind buy'a
@dradziak: ja sie bardzo mocno zastanawialem nad tym zapachem od jakiegos czasu, ale troche boje sie zrobic blind buya. czytalem na necie opinie ze niektorzy porownuja ten zapach do polaczenia Joopa z Invictusem co troche dawaloby - w moim mniemaniu - dziwna kombinacje.
@ChissCake: prostezakupy to legitna perfumeria? widze ceny maja duzo lepsze niz na iperfumy
  • 0
@Obliv
Nie jest ulepem.
Ulepem to jest Melon, The Game, Halloween itp.
Tutaj masz landrynki, gume, przemieszaną z delikatną pudrowością i cytrusami, owocami.
Jeśli podoba Ci się Aqua, to możesz blind buy zrobić, serio :)
Ma bdb parametry.
Ja go solidnie przetestuję na sobie i podzielę się wrażeniami.
  • 0
@niemasprawy Jeśli jest tam DNA Joopa Homme, to jest to DNA bardzo śladowe, które nie oddziaływuje w znaczący sposób na całą kompozycję. Homme jest landrynkowo-apteczny i to w taki specyficzny sposób. Nadal ma bdb paramtery, ale killerem to bym JUŻ go nie nazwał i tak, prostezakupy to jak najbardziej ligitny sklep :)
@dradziak: kupiłem tydzień temu w ciemno i muszę stwierdzić, że mistrzostwo świata. Invictus mi się podobał, ale Hawas pachnie bardziej naturalnie. Super zapach, trwałość również(wczoraj po kilkunastu godzinach nadal go czułem).

Odkopuje wątek z pytaniem. Faktycznie jest problem z kupnem i znika po jakimś czasie ze sprzedaży na iperfumach itp? Jakby się okazało, że za miesiąc/dwa już go nie będzie dostępnego na rok to bym się zaopatrzył wcześniej.
  • 0
@gundogawa Bardzo się cieszę, że się podoba. Jest wspaniały, prawda :)? Czy jest problem, to trudno określić, ale tak właśnie robi się hype na zapach i takim moim zachwalaniem już kilkanaście ładnych sztuk poszło...a to osoby, o których wiem. Doliczyć tysiące innych osób przeglądających mirko, perfuforum, fragnatike itp. to już się spora liczba robi, więc jeśli masz kasę, to dokup sobie Hawasa zdecydowanie. Nie zdziwię się, jak cena wyskoczy jak w CDNI