Wpis z mikrobloga

@bumik: Nie poszło ani przez PayPala z Polskim adresem / kartą, ani przez Irlandzkiego, ani na adres wysyłki w IE, ani na adres wysyłki w UK (sprawdziłem wszystkie kombinacje) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bumik: Ta kurtka to okropny shit. Znajomy ją kupił w sklepie superdry u zapłacił coś około 40-50f. Takiego szitu dawno nie widziałem. pomimo, że kurtkę ma od października to już wylądowała w koszu
  • Odpowiedz
@bumik: Nie no jak wolisz kupować taki chłam to przecież masz pełne prawo do tego. Ja bym wolał dołożyć te 11 funtów i się przejść do np sports direct i wychaczyć coś na promocji za 30-50f
  • Odpowiedz
uwaga wszyscy zainteresowani, konto z ktorego sprzedawana jest kurtka ma duzo punktow ale jako kupujacy, osoba nie sprzedala wiecej niz 10 przedmiotow, mi sie zapala czerwona lampka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Delewarski: heh nie spinaj sie Mirku, kazdy ma wlasny wybor, ja uwazam ze ciuchy ze SportsDirect to chlam, ale jak powiedzialem jazdy ma wlasny wybor. Ja podrzucilem legitna promo i mam nadzieje ze kurtka dojdzie ;)
  • Odpowiedz
Kiedyś też się napaliłem na "okazję" za ~80% najniższych cen innych sprzedawców. Okazało się, że to żadna okazja tylko przejęte konto. Kasa zablokowana chyba z miesiąc bo płatność poszła i musiałem czekać na wyjaśnienie i zwrot.
  • Odpowiedz