Wpis z mikrobloga

Motomirki może ktoś ma ochotę wybrać się na tor do łodzi w dniach 30.04. 1.05. Taka dwudniowa wycieczka z noclegiem gdzieś na bookingu i 1.05 2,5 godzinna jazda. Koszty to 109 zł za tor i 50 do 100 za nocleg i koszt paliwa. Ja będę jechał z mazur wiec muszę mieć nocleg żeby być wypoczętym. Jak ktoś jest chętny to niech pisze. Te pedały ode mnie z pracy nie chcą jechać :-)
https://tor-lodz.pl/akademia-jazdy/21-track-day-moto-25h
#motocykle
  • 12
@max_48_godz: Nie chodzi o spanie. Chodzi mi o ewentualną glebę. Takie rzeczy trzeba brać pod uwagę. Niech Ci się głupi set urwie, jak wtedy wrócisz na kołach ? Nie mówię tu o poważniejszych uszkodzeniach. Taki prosty przykład z życia wzięty - kolega na Lublinie dostał strzała klatką drugiego motocykla w dekiel sprzęgła i mu pękł. Załatwiał w niedziele busa i czekał na niego 3h ;) Ja się wyłożyłem i pękł mi
@max_48_godz mi też nie chodzi o prędkości a o technikę. Tylko się trochę obawiam że pojadę na tor i nie będę wiedział w jaki sposób ją doskonalić. A Ty jak to sobie wyobrażasz? Masz jakieś teoretyczne podstawy?

Jakie masz moto? Są jakieś przeciwwskazania żeby nie jechać w skórze a tekstylu?