Wpis z mikrobloga

Smalec zaniedbuje działkę tak, że wygląda jak po wybuchu bomby atomowej.
Urządza głośne, kilkudniowe libacje.
Sprowadza na RODa szemrane towarzystwo (dresów, meneli, dilerów, narkomanów, prostytutki, itp. itd.).

A teraz dziwi się, że innym działkowcom to przeszkadza...

Gdyby tucznik rok temu kupił normalną działkę na zadupiu (na którą zebrał 30 tysięcy), a nie wydzierżawił RODa za 7, to dzisiaj problemu by nie miał. Ale skąpy grubas dalej będzie twierdził, że hejterzy się na niego bez powodu uwzięli i chcą go zniszczyć.

Do wszystkich obrońców obłudnika... Chcielibyście mieć takie sąsiedztwo? Pytam poważnie...

#patostreamy
#danielmagical
  • 13
@polaczyna: Trzy razy? Tylko rok temu grubas na działce był co najmniej 5-6, a pierwszy stream był dopiero w okolicach września. W tym roku tucznik zaczął streamować na początku kwietnia, więc streamów z działki byłoby (będzie?) co najmniej kilkadziesiąt.

Do momentu zjawienia się grubasa działkowcy cieszyli się ciszą i spokojem. Teraz mają libacje i spontaniczne wizyty różnego menelstwa. Przypomnieć Ci o pomyśle Projektu X z wczoraj? O wizycie dilera? Sorry, ale
@vegeciak: Ale zaraz zaraz, hejtujesz grubasa bo nie ma dymów. Ok, to rozumiem. Teraz hejtujesz go za "Przypomnieć Ci o pomyśle Projektu X z wczoraj? O wizycie dilera? Sorry, ale mając działkę alejkę dalej nie chciałbym, by takie szemrane towarzystwo odwiedzało okolicę. Dzisiaj przyjdzie do grubasa na imprezę, jutro odwiedzi moją działkę by zabrać fanty z altanki." czyli de facto dymy. Według mnie to tak się już nakręciłeś, że go hejtujesz
@oldschool493: 1. Nie oglądam go. W innym wątku nawet nie wiedziałem, z kim rozmawiał o działce (czy był to telefon czy odwiedziny, czy sąsiada czy pani prezes). Siedzę w "robocie" i przeglądam mikro...

2. Hejtuję go? Tak? Za co? Głównie za oszustwa, wyłudzenia i brak dymów. I nie widzę tu żadnej sprzeczności z jednoczesnym hejtowaniem go za urządzanie libacji na RODzie. Dlaczego?

Bo gdyby grubas rok temu kupił normalną działkę budowlaną
@oldschool493: Tak jak pisałem gość znowu o pieniądzach i deonejtach grubaska
@vegeciak:

Hejtuję go? Tak? Za co?

Hejtujesz go tylko dlatego że zarabia kupę pieniędzy na sielance. Większość Twoich wpisów to płacz o zaprzestanie i bojkotowanie wpłat dla magicznego (mimo że mało kto z wykopu już to robi). Człowieku, to nie czasy remontu 2017 i Unko. Pisz te wywody na grupie albo na czacie yt.
Wyobrażam sobie jak siedzisz i
Zdradzę Ci że są streamerzy zarabiający znacznie więcej niż magical


@polaczyna: Oni też wyłudzają hajs na nierealizowane cele, rozpijają rodzinę, terroryzują sąsiadów, demolują mieszkanie i nie szanują widzów? Oni też pobili staruszka i wysłali brata do bidula?

W d* mam "zarobki" grubasa. Wielokrotnie pisałem, że gdyby robił dobre streamy to sam bym go donejtował, bo na szczęście mam z czego (ale tego udowadniać gimbusowi nie muszę i nie chcę).

Wyśmiewam tylko
@vegeciak: Sądzę że on ma #!$%@? w Twoje uwagi, bo i tak zarabia na tych swoich gównianych i nudnych streamach więcej niż Twoja mama przez rok maturzysto. Niech sobie doi na kasę, bo i tak go raczej usuną z YT jeszcze w tym roku (razem z Bystrzakiem, i Twoim panem i władcą Rafonixem, którego tak mocno kochasz)