Wpis z mikrobloga

Pierwszym krokiem nie będzie zakup felg, ale zacząłem przeglądać AlleDrogo, i wpadły mi w oczy 3 felgi które mi się względnie podobają. Tu macie pierwszą, pozostałe 2 w komentarzach. Dodaję ankietkę:
#projektclio

p.s. przez kilka postów będę dodawał tagi #motoryzacja i #samochody żeby złapać jeszcze parę osób które byłyby zainteresowane obserwowaniem #projektclio
d.....i - Pierwszym krokiem nie będzie zakup felg, ale zacząłem przeglądać AlleDrogo,...

źródło: comment_dZo5XaCEzwEx2EVmLxMkOKMjnBebAOv4.jpg

Pobierz

Która felga najmniej targa sebixem?

  • 1 40.0% (72)
  • 2 45.6% (82)
  • 3 14.4% (26)

Oddanych głosów: 180

  • 24
  • Odpowiedz
Czarne felgi mogą (od biedy) pasować tylko do jasnego lakieru.


@aksal89: Nie zgodzę się. Sam mam czarne felgi przy szarym lakierze i myślę, że zdecydowanie pasują.
  • Odpowiedz
@dziki: ej, ale dlaczego kupiłeś 1.4, a nie sporta? Przecież to będzie tak bardzo nierozsądzne, że szok. Sport jest dobrą bazą pod #!$%@? wszystkiego na mieście, ale robienie z 1.4 sporta może Cię zrujnować XD
  • Odpowiedz
@dziki @krootki: Kwestia gustu, u mnie pod blokiem parkuje czarny Charger z czarnymi matowymi felgami - moim zdaniem wygląda to beznadziejnie, mimo, że dowalił sobie chyba ze 20 cali ¯\_(ツ)_/¯
Może tak jak pisze @Kaiborr - czarne ze srebrnym rantem?
  • Odpowiedz
Kwestia gustu, u mnie pod blokiem parkuje czarny Charger z czarnymi matowymi felgami - moim zdaniem wygląda to beznadziejnie,


@aksal89: Ja nie mówiłem, że do czarnego czarne felgi tylko pisałeś, że czarne nie pasują do ciemnego lakieru. A przecież ciemny to nie tylko czarny ;)

Może tak jak pisze @Kaiborr - czarne ze
  • Odpowiedz
rozumiem, ze chcesz, zeby to auto bylo cale czarne? no spoko, to twoje auto, ale wg mnie nie wyglada to dobrze xd powinny byc jakies ladne srebrne, albo biale, tak jak kolega @Kauabang powiedział
  • Odpowiedz