Wpis z mikrobloga

Idioci wysyłają donejty, więc nic dziwnego że obecne streamy wyglądają tak a nie inaczej.

Grubas to chciwy i skąpy leń. Jeśli widzi, że kasa od dzieciaczków spływa mimo zamulania na kanapie i bawienia się telefonem, to po co ma się przemęczać i uatrakcyjniać streamy (albo - o zgrozo - jeszcze w nie inwestować kupując kolejne gadżety jak np. basen, paintball, dmuchany zamek, itp. itd.)?

Tucznik woli odpalić nudną stypę, zaprosić parobków za 50 zł, kupić kilka flaszek, naopowiadać naiwniakom kilka historyjek (jak ta o rozstaniu z Nosaczem, rozwaleniu kompa albo nalocie policji) i patrzeć, jak hajs od gimbazy sam wpada.

Swoją drogą zastanawiam się co siedzi w głowach ludzi donejtujących grubasa, który nie szanuje swoich widzów i tak naprawdę ma ich w d*. Przecież to tak, jakby dać menelowi 5 zł, po czym on naplułby nam w twarz... Fajne uczucie? Przecież świniak kompletnie ignoruje Wasze pozdrowienia czy obelgi - cieszy ryja, że kolejne złotówki zasilają mu konto.

#patostreamy
#danielmagical
  • 8
@polaczyna: Taaa... Jasne... I dlatego przez całą noc nie było ani jednego mojego wpisu na Wykopie?

Obejrzałem sobie kilka filmów, poszedłem spać, teraz wstałem i śmieję się z przegrywów, którzy spuszczają się nad kolejnym nudnym streamem tego zakłamanego, leniwego oszusta...

A Ty dalej gap się w ekran i podziwiaj grubasa, który opowiada kolejne kłamstwa i non stop czatuje ze swoją dziewczyną na FB. Ekscytująca rozrywka dzisiejszej gimbazy...
A Ty dalej gap się w ekran i podziwiaj grubasa, który opowiada kolejne kłamstwa i non stop czatuje ze swoją dziewczyną na FB. Ekscytująca rozrywka dzisiejszej gimbazy...


@vegeciak: Nie kłam, obserwuję Twoje wpisy. Cały czas oglądasz grubasa, komentujesz go pozycjonując jego zasięgi w necie i dostajesz białej gorączki jak grubszy weźmie ze streama kilka tysięcy złotych. W #!$%@? to my, a nie nas ( ͡º ͜ʖ͡º)
@frajer858585: Żeby tylko... Idiotów nie sieją...

Zawsze znajdzie się stado baranów, dla których oglądanie i donejtowanie zakłamanego grubasa będzie świetną rozrywką. A za kilka lat wyrośnie patola 500+ i będzie jeszcze gorzej...

Tym głąbom nie przemówisz, że wystarczyłoby wstrzymanie kurka na kilka tygodni i Danielek chodziłby jak w zegarku. Oni wolą obsypywać go kasą, a później się dziwić że streamy są nudne i grubas woli bawić się telefonem zamiast rozkręcać dymy...
@polaczyna: Z dzieciakiem nie będę rozmawiał, a już tym bardziej się mu tłumaczył. Zobacz moją aktywność na tagu i porównaj ze swoją. Ja zamieszczam kilka/kilkanaście wpisów dziennie, Ty kilkadziesiąt/kilkaset. I kto tu żyje życiem grubego oszusta? Weź się lepiej za naukę, bo za kilka lat obudzisz się z ręką w nocniku bez pracy i dalszych perspektyw. A nie każdy może zostać patostreamerem...
@vegeciak: A Ty przestań zazdrościć Januszu. Grubas się dorabia na gównie kilku tysięcy złotych dziennie, a Ciebie piecze, aż się ślinisz ze złości. Może przestań oglądać te transmisje i sam zostań patusem, zgarniając więcej niż te Twoje 2 tys w Januszex. sp. z.o.o.