Wpis z mikrobloga

Poważnie ktoś wierzy, że Izrael robi takie akcje bez udziału, konsultacji, czy nawet wiedzy USA?! To samo było ze Stuxnetem. USA - to nie my, Izrael woda w ustach, i plotka że to Żydzi bez wiedzy USA. Jedni się wyparli, drudzy nie przyznali, nie ma winnych. Jankesi profit bo maska białych rycerzyków nie spadła, Izrael profit bo jacy to oni bezwzględni i sprytni.
#syria
  • 22
Poważnie ktoś wierzy, że Izrael robi takie akcje bez udziału, konsultacji, czy nawet wiedzy USA?!


@MrPerfetc: Ale czemu niby nie wierzyć Izrael regularnie bombarduje Syrie od lat głównie obronne przeciw lotniczą i Irańskie instalacje wojskowe i jak wskazują informacje z T4 to one też były głównym celem dzisiejszego ataku. Nie muszą nic konsultować z USA bo mogą takie ataki robić bez żadnych konsekwencji. Co najwyżej informują USA o nich.
@Zuben: I o każdym takim ataku, po którym istnieje najmniejsze podejrzenie ataku odwetowego na bazy USA czy na Izrael Jankesi są informowani. W tak strategicznym sojuszu to jest bardziej niż pewne.
@Zuben: Nie wierzę, żeby Żydzi z Amerykanami nie mieli podpisanych pierdyliarda umów strategicznych, z których pewnie jedną z ważniejszych jest wymiana info o akcjach, bo friendly fire itp.

Naprawdę bardziej wierzysz że Izrael od lat łamie postanowienia sojuszu z USA, niż że to jest uzgadniane z Jankesami?
@Liesbaum: A coś takiego już dzisiaj ze dwa razy czytałem, że Żydki się doigrają, bo w końcu zirytują sojuszników itp. Nie chce mi się szukać.

@Zuben: No to przecież o tym piszę od początku, więc ocb? Muszą wiedzieć i tyle.
Tak samo ja pisałem o wymianie danych i konsultacjach, a Ty nagle o zabranianiu ataków. WTF?
@MrPerfetc: I co Assad rzuci T-72 na Ambramsy? xD Żydzi mogą robić co chcą na bliskim wschodzie bez konsultacji z kimkolwiek. Ich wojsko i wywiad działa szybko i precyzyjnie. Izrael niejednokrotnie pokazał że nie ma czasu na konsultowanie się z USA. Może co najwyżej ich poinformować o akcji, ale w pobliżu i tak nie ma wojsk USA.

Jedyne kogo Izrael informuje o ataku (co jest potwierdzone) to Rosjan i to właśnie
zrael niejednokrotnie pokazał że nie ma czasu na konsultowanie się z USA


@KochanekAdmina: Jak, kiedy?

Może co najwyżej ich poinformować o akcji


Ja myślę że nawet musi jako strategicznych sojuszników. Jesteś kolejnym który twierdzi że pewnie tak, i kłóci się, tylko właśnie, o co?
Że może nie?
@MrPerfetc: Chociażby ostatnio zestrzelili Irańskiego drona za sam fakt zbliżania się do wzgórz Golan. O błyskawicznej reakcji na zestrzelenie ich F-16 nie wspominając.

Dlaczego wszyscy mają Izrael za jakiś słaby kraj który musi się kryć za płaszczykiem USA? xD Izrael ma prawdopodobnie najlepszy wywiad na świecie (na pewno w czołówce) i jedną z najlepszych armii świata to do tego super zmilitaryzowane społeczeństwo xD Miażdżą potencjałem militarnym każdego rywala w regionie co
@KochanekAdmina: No tak, dron, zapewne też nie piszą Jankesom że juto wieczorem odpalą żelazną kopułę. Myślałem że rozmawiamy o planowanych atakach. Mój błąd.
Napisałem że głupotą jest myśleć, że USA nie zostało o tym poinformowane. Takie moje małe oświadczenie. Dalej twierdzę że zostało, tak jak o innych. Jeśli Ty czy reszta twierdzicie że jest inaczej to ok.
Wypisywanie o słabości Izraela, zakazie ataków, są już waszymi wymysłami.