Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

Leżę w łóżeczku. Przychodzi różowy:
- to koniec... nie chcę z tobą być
Nic nie mówię. Ona wychodzi do łazienki.

Wraca...
- To wszystko ile to dla Ciebie znaczę. Poszłam do łazienki i nie przyszedłeś zapytać dlaczego. To koniec!

Kurtyna.

Ja myślę, że przychodzi taki wiek w życiu mężczyzny kiedy zwyczajnie już nie chcę się brać udziału w tym przedstawieniu.
variegated - #logikarozowychpaskow

Leżę w łóżeczku. Przychodzi różowy:
- to konie...

źródło: comment_OGW1LemJB95s0tRBUE2l0xkDsLuwtmyK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@MyshaM: strzeliła focha a kilka dni później przejdzie i od nowa :D
@iEarth: taa, a gdyby poszedł to jeszcze zjebe by dostał ze łazi za nią, przeszkadza itd.
Ogólnie patowa sytuacja.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: myślę, że by mu wtedy wykrzyczała co jej nie pasi. Ciekawe czy wcześniej mówiła o co jej chodzi i to taka dodatkowa opcja zwrócenia na siebie uwagi, czy po prostu zamiast powiedzieć normalnie to robi gierki.
Myślę, że serio się nosi już z odejściem i jak zbierze odwagę to serio odejdzie.
  • Odpowiedz
@iEarth: tak jak sam wspomniał, przychodzi czas że już nic się nie chce. Nie wiem w jakich relacjach żyją ale ewidentnie próbuje zwrócić na siebie uwage.
Pomijając ten fakt to dla mnie to troche śmieszne takie zagrywki i robienie awantury z byle czego zamiast powiedzieć w prost o co chodzi. Z dupy wyjdzie z jakimś tekstem a późnej człowiek musi się zastanawiać o co chodzi.
  • Odpowiedz
@MyshaM: nic, poszła spać. Mimo iż myślałem że będzie większy huragan.
@iEarth: Może młodych takie cyrki bawią. Mnie w sumie kiedyś też. Ale nawet ulubione przedstawienie może się znudzić gdy oglądasz je po raz setny. W piątek posiedzieliśmy razem, w sobotę i niedzielę też coś wspólnie robiliśmy. Przeprosiłem, że wieczór będę musiał spędzić kończąc projekt. Jeśli czuje się nieszczęśliwa, to nic na to nie poradzę.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Dokładnie jest tak jak mówisz. 30 lvl here. Można się powygłupiać, ale to też zobowiązuje do pewnego poziomu umiejętności komunikowania się z drugą osobą.
  • Odpowiedz