Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki zakochałem się :D

Mam 30 lat, myślałem że jest to już w moim wieku nie możliwe ale jednak. Kobieta z którą się spotykam, powoduje we mnie uczucie takie, gdy miałem 17 lat i byłem ze swoją pierwszą miłością. Jest to tak piękne uczucie że już nie pamiętałem go.

Dziewczyna z którą się spotykam, widać że się angażuje, zależy jej. Mnie również i to bardzo.



#oswiadczenie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: ja swojego niebieskiego też poznałam przez Badoo i też oboje mieliśmy 30 :) takie uczucie graniczące z pewnością, że to TEN, do tego każdego dnia znajduję w nim oparcie i zaskakuje mnie swoją inteligencją i poczuciem humoru. Coś zupełnie innego niż dawne związki z gówniarzami. Wiem, że na Mirko raczej się uważa, że po 30 roku życia to już tylko położyć się do trumny i czekać na śmierć, ale to
OgnistyTowarzysz: Gratuluje :) Ja sie zakochalem w kobiecie rok temu ... ale bez wzajemnosci. Po 5 miesiacach zerwalismy kontakt na 3-4 miesiace by jednak znowu go przywrocic. Spotykalem sie z wieloma kobietami w tym czasie z ktorymi nie potrafilem znalezc wspolnego jezyka, lub cos mi nie pasowalo, nie czulem sie wyluzowany lub trafialem na kobiety bez pasji, zainteresowan, szukajace faceta z kasą.
Wciąż się spotykamy bo nie potrafilbym zerwac z nią