Wpis z mikrobloga

Drogi @m__b i @a__s @wykop @Moderacja

Tak właśnie działa moderacja na wykopie. Podwójne standardy i dowolna interpretacja regulaminu. Jeden moderator zaprzecza drugiemu. Tam gdzie jeden nie widzi łamania regulaminu to drugi banuje za jego złamanie.

Czy moderator ukryty pod literkami mtm ma jakikolwiek rigcz? a może się wypowie i uzasadni swoją decyzję?

#wykop #moderacjacontent #mtm #moderacja #takaprawda
Namarin - Drogi @m_b i @a_s @wykop @Moderacja 

Tak właśnie działa moderacja na wyk...

źródło: comment_CPDRTrPECcNAifSsZkgU1p5somqAYqOw.jpg

Pobierz
  • 10
nie mam już siły im tego uświadamiać jak to działa


@ultraknur669: Szkoda, nie chce ci się tłumaczyć ale napisać komentarz i nazwać mnie aferkowiczem to już ci się chciało?

Oświeć mnie o wielki Panie bordo szpecjalisto od systemu banowania i postrzegania regulaminu przez moderację.
@ultraknur669: Nie jestem bordo, w przeciwieństwie do niektórych nie żyję wykopem, nie wiedziałem jak to działa.

Nawet jeśli tak jest to stawiając się w roli moderatora wchodzę na konto które jest zgłoszone i robię krótki research. Akurat w przypadku #codziennysynbozy nie trzeba być geniuszem by poznać że to jedna i ta sama osoba.

Wytłumacz mi jak to jest że moderacja raz potrafi zbanować zielonkę po 2 minutach od zgłoszenia (gdzie konto
@m__b @a__s @wykop @Moderacja

Jeśli tak trudno wam ogarnąć banowanie zielonek i multikont to proszę zwiększcie limity czarnej listy bo dla kogoś kto ma konto z takim stażem jak np. ja, czarna lista jest już od dawna zapełniona a kontentu i głupich ludzi na wykopie przybywa, nie ubywa.
a Twoje zgłoszenie powinno być poprawione na prawidłowe


@ultraknur669: Gdyby właśnie tak było to bym nic nie mówił.

Mogę poczekać dłużej ze zgłoszeniem, które jest poddawane analizie niż dostać na odpierdziel się "nieprawidłowe"