Wpis z mikrobloga

Napisze facet na mirko coś w miarę sensownego i otrzyma 3 odpowiedzi. Napisze kobieta na mirko coś debilnego typu "jak tu zasnąć samej" lub "chce mi się sikac, ale nie chce mi się wstać" i co? I 100 odpowiedzi. Sami z siebie robicie tych stulejarzy mircy... sami...
  • 17
  • Odpowiedz
  • 72
@heterodewiant44 Nie mówie żeby wyzywać czy winić je za to, że większość facetów to by zdjęcie ze szczotką do kibla sobie zrobiło aby chociaż poflirtowac z różową #pdk, ale wystarczy zobaczyć wpisy kobiet o dupie maryny i porównać do jakichkolwiek wpisów facetów... 3 do 100, dosłownie, a 90% odpowiedzi to właśnie typowe robienie z siebie przegrywa typu "pójdę siku z tobą" "ja cie utulam do snu" itd. Istna
  • Odpowiedz
  • 1
@Fafnucek Ja nic nie robię bo ja się w tego typu wpisach nie błaźnie byleby z różową pogadać, jedynie zwracam na to uwagę w tym wpisie aby chociaż jeden z tego typu mirkow się ogarnął i nie robił z siebie błazna dla kogokolwiek to ma cycki... Napisałem ten wpis po tym jak przejrzałem mirko na nocnej.
  • Odpowiedz
  • 0
Btw żeby nie było bo widzę, że niektórzy źle interpretują to co napisałem, ja w tym wpisie punktuje facetów, a nie kobiety bo to oni robią z siebie idiotów przed kobieta, a one po prostu z tego korzystają bo zawsze przyda się jakiś pomocny stulej, który góry przeniesie za jedno "ohh jestes najlepszy"
  • Odpowiedz