Wpis z mikrobloga

@zl0ty: No, bo przecież takie dziewczyny wcale nic z trądzikiem nie robią, tylko myślą, że podkład wszystko załatwi. XDDD No, ale racja, lepiej, żeby chodziły z ryjem pełnym czerwonego wyposażenia, żebyś mógł gnić z tego, że mają syf na mordzie. #!$%@?, jak wam dogodzić.
@Imperator_Bazantow: Ale nie myślisz, że część z tego trądziku może być spowodowana chociażby złym dobraniem kosmetyków ? Ponadto myślę, że tona szpachli na pryszczatym ryju nie pomoże w szybkim wygojeniu tych krost i przywróceniu równowagi skórze twarzy prawda ?
@HaSSaN: Prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektóre dziewczyny właśnie sobie tworzą takie koło: mam pryszcze - dam szpachle od ktorej mam pryszcze, bo muszę je zamaskować. Mnie i tak najbardziej rozwala to jak niektóre dziewczyny tyle tego mają, że np. w okolicach nosa i na brodzie im sie zbiera nadmiar tapety. Fuj.
@HaSSaN: Niby jakie źle dobrane kosmetyki powodują trądzik? Mogą go co najwyżej bardziej uwidaczniać lub zwiększać natężenie, kiedy są dla cery ciężkie, np. zapychając pory. Trądzik to choroba skóry, a nie wynik źle dobranych kosmetyków. A trądzik kosmetyczny nie jest tym samym. Nieprawda, nie dziwi mnie to, co napisałeś, bo zazwyczaj mężczyźni nie mają pojęcia o makijażu. Współczesne kobiety mogą sobie wybierać i przebierać ile wlezie w doborze kosmetyków. Istnieje mnóstwo