Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przerzuć truchło na drugą stronę i zobacz czy jest rana wlotowa czyli taka malutka. Szyja sarny wydaje się ok, giry nie pogryzione. Naturalni wrogowie sarny to wilki i rysie, oraz duże psy. Psy wykluczmy, wilków w Polsce jako tako nie ma wiec może ryś.
@ZaQ_1: jeżeli strzał to musi być rana wlotowa, nawet przy małym kalibrze.
Ale po strzale był by zmasakrowany ten tyłek tj to co w środku, a tam nie widać masakry tylko odrąbane kawałek - przynajmniej takie zdjęcie.
@PdG_PL: Owszem przyznaje się do błędu, teraz jak podejrzałem w internecie to wilków w Polsce jest więcej jak rysiów. I tutaj jest problem bo statystyki są bardzo rozbieżne ale szukałem najbardziej aktualnych i wychodzi na to że rysi w Polsce żyje około 300 natomiast wilków od 1500 do 2500. Wilk jest zwierzęciem stadnym więc tak jak mówisz, nic by nie zostało po sarence. Gdybyśmy wiedzieli gdzie zdarzył się "wypadek" można by
@ElManiure: @ZaQ_1: też mi się wydaje że to komunikacyjne. Po prostu ją rozerwało, a komuś potłukły się tylko reflektory albo szyba/lusterko. W każdym bądź razie

zakazać polowań!

Wtedy takich zdarzeń będzie mniejbo natura się sama wyreguluje! - Tak twierdzą ekooszołomy :) Ah szkoda strzępić ryja.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
@ZaQ_1 co do tej rany to pewnie ptaki wydziobały kruki inne drapieżne ,a sarna raczej z wypadku bo wydaję się cała można sprawdzić z drugiej strony ewentualnie czy nie ma dziury wlotowej