Wpis z mikrobloga

@Adamus56: ja od początku wiedziałem, że tak będzie i nie bawiłem się w żadne handlowanie/koparkowanie.
Ludzie ogarnijcie się, przecież wiadomo, że świat nie działa tak, że się schylisz i wielka kasa leży.
NIGDY tak nie będzie, że nagle każdy se może pohandlować paroma kliknięciami i nagle jest wielkim milionerem.
Co to za głupie wymysły. A wszyscy jak barany łykają te pomysły. IForex to było to samo, polaczki się rzuciły i wielka
@Adamus56: Moim zdaniem winien ten co tego słucha i wierzy. W przeciwnym razie trzeba ukarać również tych co mówią "płaćcie ZUS będziecie mieć godną emeryturę" ;-)
@#!$%@? nie no mysle ze sa ludzie co ladnie zarobili na bitcoinach i serio nic do tego nie mam. To byla banka spekulacyjna i kto zarobil ten zarobil ale jak niektorzy sie spuszczali ze jeszcze w styczniu bitek ma byc po 100k a docelowo za iles lat po milion zlotych to #!$%@? mozna bylo dostac bo od poczatku bylo wiadomo ze to chwilowy hype
@witamwszytskichwas: Wystarczy mi, że pracuję i staram się robić to dobrze i jeżdżę czymś lepszym.
BTC to droga na skróty, promil promila ludzi tylko tym sposobem coś uzyska.
Szansa tak mała, że szkoda czasu, zdrowia, nerwów. Poświęcając taka sama ilosc czasu i energii, zaangażowania w tworzenie firmy/pracę da Ci lepszy i milion razy bardziej prawdopodobny efekt.
Przynajmniej tak widzę po moich znajomych, bo siedzą i co 5 minut sprawdzaja te wykresy,
@vytah: A w Beanie Babies tez urosło ze 000.1 $ do 10k $ ? Co za #!$%@? uposledzone porównanie.
@#!$%@?: Ojejku, jak nie chcesz to nikt Ciebie nie zmusza. Żyjesz dobrze to można się cieszyć. Tym, którzy siedzą nad wykresami i postują swoje ślaczki na forum.bitcoin.pl też współczuję. Ale wskaż mi lepszą inwestycję długoterminową a w to wchodzę. Ale nie wskażesz bo nie ma.

@Adamus56: > kto zarobil ten zarobil
A w Beanie Babies tez urosło ze 000.1 $ do 10k $ ?


@witamwszytskichwas: Oj bez przesady, nikt nie sprzeda pluszaka za dziesięć centów. Cena detaliczna wynosiła zazwyczaj $5, a niektóre wyleciały w kosmos do $1000, z pojedynczymi egzemplarzami chodzącymi nawet za $10'000–$20'000. W 1998 wychodziły przewodniki, które radziły "HODL!" i prognozowały, ile miśki będą warte 10 lat później: https://www.buzzfeed.com/hunterschwarz/how-much-beanie-babies-were-predicted-to-be-worth-vs-how-muc
Super inwestycja długoterminowa: nakup pluszowych misiów za $700 sztuka i sprzedaj
vytah - > A w Beanie Babies tez urosło ze 000.1 $ do 10k $ ?

@witamwszytskichwas: ...

źródło: comment_6WK87dWMubvh6mZi6JNpM2BCWfnSWqXy.jpg

Pobierz
@#!$%@?: żadna droga na skróty tylko sposób na trzymanie oszczędności, żeby nie zeżarła ich inflacja. Trochę to łatwiejsze niż kupowanie złota, prostsze i bezpieczniejsze w przechowywaniu.
Oczywiście można nie wierzyć w że na przestrzeni lat wartość oszczędności nie spadnie bardziej niż przy trzymaniu tego w złotówkach. Ja akurat wierzę w wyższość pieniądza nieinflacyjnego nad inflacyjnym i wierzę, że kto trzyma w tym oszczędności wyjdzie na tym lepiej niż ten kto trzyma w