Wpis z mikrobloga

Mirki, gdyby ktoś z Was czekał na sensowną promocję na kurs angielskiego oparty na interaktywnym filmie akcji, to z logicznego punktu widzenia, dzień polskiej premiery Tomb Raidera wydaje się sensownym dniem, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tym bardziej, że nasza Olive Green wygląda podobnie do Lary Croft (tej starej), biega szybko, a już na pewno lepiej od niej uczy angielskiego ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do Mirkowej oceny fragment

Ta akcja trwa do końca weekendu, od poniedziałku zniżka będzie też na wersję pudełkową, ale będzie mniejsza o jakieś trochę.


#angielski #naukaangielskiego #jezykiobce #tombraider
SuperMemo - Mirki, gdyby ktoś z Was czekał na sensowną promocję na kurs angielskiego ...

źródło: comment_ZK2i7noZJ7q7eng9FGHlzSI3lBFndWiY.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@SuperMemo: Jak to jest z tym filmem, można sobie kupić taki do nauki poziomu podstawowego, średniozaawansowanego oraz obydwa? Kurs do pobrania tzn cały film wraz z zadaniami w wersji offline, że można go przerabiać bez dostępu do Internetu, czy kurs odbywa się online? Jeśli ktoś korzystał, niech również się wypowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nonabl3: tak jak piszesz - albo wybierasz poziom (podstawowy vs średniozaawansowany), albo całość (a1-C1). Film masz w obu przypadkach cały, a w wersjach podzielonych na poziomy dostajesz dostęp do części ćwiczeń dla danego poziomu. Wersja „do pobrania” od wersji w pudełku różni się tylko tym, że książkę dostajesz w pdfie - reszta jest taka sama. Nauka i tak odbywa się w samym kursie, książka jest dodatkiem. Aktywujesz kurs na koncie
  • Odpowiedz
@SuperMemo: Rozumiem, że niezależnie od wersji do materiałów takich jak ćwiczenia, nie mówiąc już o filmie, wykupując kurs ma jedna osoba i jeden komputer i nie ma możliwości używania kursu na dwóch różnych komputerach, co by Janusze nie piracili? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy się mylę? :)
  • Odpowiedz
  • 0
@nonabl3: dostęp ma jeden użytkownik (kod zadziała tylko na jednym koncie), aplikację możesz instalować na dowolnej liczbie urządzeń z Androidem, iOSem lub na Windows PC, ale dwie osoby się nie pouczą - każda musiałaby mieć swój kod i osobne konto.
  • Odpowiedz
@SuperMemo: w takim razie nie obrazicie się, jeśli przed podjęciem decyzji o zakupie upewnię się, czy raz wykupiony kurs jest dożywotni i nie przepadnie mi, jeśli nie będę miał czasu od razu go przerobić, czy jednak jest jakoś ograniczony czasowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@nonabl3: dożywotni ( ͡ ͜ʖ ͡) możesz też wyzerować postępy i zaczynać od nowa setki razy (co trochę kusi do piracenia, ale kod aktywacyjny zadziała tylko na jednym koncie, więc nic z tego)
  • Odpowiedz
@SuperMemo: przyznam, że nie używałem nigdy Waszej platformy, dlatego tak dużo pytań :) sądziłem, że wykupując dostęp do interaktywnego filmu mam dostęp do niego i tylko do niego, a korzystanie z dodatkowych udogodnień jak fiszki i algorytmy powtórkowe to już osobny kurs i osobna opłata :)
  • Odpowiedz
  • 0
@nonabl3: nie, No co Ty! () to cały kurs - zawiera wbudowany film i ćwiczenia powiązane ze scenami. Oglądasz odcinek, a potem rozwiązujesz ćwiczenia i na podstawie samooceny (wiem/nie wiem/prawie) algorytm wyznacza Ci powtórkę tego ćwiczenia (jak Wiesz to np. za 5 dni, a potem coraz rzadziej; jak nie wiesz, to robisz danego dnia tyle razy, aż w końcu zaznaczysz Wiem, a powtórka
  • Odpowiedz
@SuperMemo: aha czyli dostęp do platformy z fiszkami i do algorytmów powtórek mam nawet bez wykupowania konta, natomiast jeśli chcę mieć gotowe fiszki do ćwiczeń, ułożone przez kogoś mądrego, to pomijając te darmowe kursy, wykupuję takie coś i z tego się uczę? Czy płatne kursy posiadają przy fiszkach również nagraną wymowę, czy jest to już uzależnione od kursu?
  • Odpowiedz
@SuperMemo: Kurs średniozaawansowany wykupiony, ale jest jedno małe ALE, czy jeśli nie wykupię całego kursu, nie mam dostępu do całości filmu, żeby poznać fabułę itd? Kupując średniozaawansowany oglądam film od połowy?
  • Odpowiedz