Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie juz ten Conor. Rozumiem ten jego caly "image," moglo to sie podobac lub nie, ale wtedy szly za tym wyniki. Teraz fakty sa takie, ze nie bylo go w Octagonie od poltora roku i dodatkowo wyglada na to, ze po tej walce z Floydem mu zupelnie #!$%@?.

Tak jak wczesniej zamieszanie, ktore robil Conor nakrecalo walki, tak teraz wyglada na to, ze robi szum dla samego szumu i to w coraz bardziej kiepskim stylu. Najpierw ta przepychanka z sedzia, teraz to. Conora chyba duzo bardziej interesuje teraz kariera celebryty niz zawodnika.

Wiadomo, nie mozna mu odmowic talentu i umiejetnosci, ale moim zdaniem mial jeszcze sporo do udowodnienia i to, ze jest mistrzem marketingu troche zaciemnia jego obraz. Tym bardziej szkoda, ze teraz jest w primie i ma duzo fajnych walk do zrobiania, a jeszcze sie okaze, ze bedzie dalej pajacowal, wroci za 2 lata, dostanie dwa razy w #!$%@? i sie skonczy.

#ufc
  • 11
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie wiesz jak jest masz na koncie ze 150-250 milionów dolarow i nie masz już motywacji do treningu. Kwestia mentalności wielu było takich ktorych boks czy inne sporty walki byly ttlko srodkiem do wyrwania sie z marazmu, przeciez Conor z tego co koajrze tez wyrwal sie z nizin, dlugo chyba utrzymywał sie z zasiłków i pomocy rodziny zeby moc trenowac. Albo masz mentalność mistrza i tak jak Gołowkin, Kliczko, Lennox masz kase
  • Odpowiedz
Cóż, mcgregor to nie jest głupi facet, więc myślę że raczej inwestuje. Ale kto go tam wie xP


@Ofacet: @Obserwator_z_ramienia_ONZ:

Niby tak, ale #!$%@? nie do konca xD Wydaje mi sie, ze ta sprawa rozejdzie sie po kosciach, ale ponoc maja posypac sie lawsuits, a jezeli do tego faktycznie dojdzie to pewnie posypie sie tez troche $$$.

Biorac pod uwage, ze mu chyba faktycznie #!$%@? to nie wiadomo co
  • Odpowiedz