Wpis z mikrobloga

Pozbyłem się wspolokatora. Złamał on kilka artykułów z umowy. M.in nie płaci czynszu od 3miesiecy, naraził mieszkanie oraz Wspolokator na niebezpieczeństwo ( zostawił otwarte drzwi od mieszkania jak i balkonu ze swojego pokoju) oraz zniszczył meble w pokoju. Jak pozbyć się takiego, a konkretnie jego fantów z pokoju ? Drzwi od mieszkania są zmienione ale obawiam się, ze facet długo nie odpuści. Rozwiązania umowy nie chce podpisać. Jakieś porady ? #prawo #mieszkanie
  • 8
  • Odpowiedz
@luke_cornet: Jeśli przytoczysz mi z jakiegos mojego wpisu, ze kreuje się na wielkiego hools to Cię przeproszę. Staram się być porządnym i nie uśmiecha mi się po za tym bieganie po sadach za cpunem. Na dzień dobry przed mieszkaniem mam kamery i wiec jakiekolwiek użycie siły nie wchodzi w grę. A, ze mamy prawo jakie mamy to brudzenie rak sobie scierwem mnie nie interesuje
  • Odpowiedz
@Misglebiss Jak nie, nawet AMA chciałeś zrobić, tylko jak to zweryfikować... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka że jakbyś był kumaty, to w ogóle byś się nie wychylał z takimi rzeczami bo i po co.
  • Odpowiedz
@luke_cornet: i zrobie. Napisałem, ze w czwartek. Mam nadzieje, ze nam się uda to zrobić :) nawet w takich grupach ale jest to rzadkość trafia się inteligentna osoba. Są również osoby ale bardzo rzadko które z tego rezygnują bo maja jednak inne wyjscie . A, ze jeden z nich trafił na wykop to chyba macie szczęście ;)
  • Odpowiedz