Wpis z mikrobloga

Niedobrze się robi czytając większość komentarzy politycznych na wykopie. Wali chamstwem i hipokryzją. Niedługo wybory samorządowe, zaraz potem parlamentarne. Większość nawet dupy z piwnicy nie ruszy, "bo nie ma na kogo". Albo pójdzie i odda głos na typa, którego w ogóle nie kojarzy, partię której podstaw programu nie zna. Potem płacz i wylewanie żali na forach. Tylko łączenie Tuska z PO, PiS z Jarkiem i KK, taka wiedza wystarczy. Ludzie są bez pojęcia, głosowali na jakiś wytwór .Nowoczesna, a ich posłowie nie przyszli sobie na chyba jedno z najważniejszych głosowań dla tej partii. Potem liderzy .N zawiesili!!! swoje członkostwo na znak protestu!!! No ludzie, to na kabaret się nadaje. Teraz im rośnie poparcie, a podobno wykształceni ludzie to ich target. Opozycja merytorycznie nie istnieje, bo mają poklask za rzucanie jajkami. PIS znowu wygra, bo nie ma przeciwnika. Taka prawda.
#polityka
  • 7
Niedługo wybory samorządowe, zaraz potem parlamentarne.

oraz do ełroparlamentu i prezydenckie - wszystko w ciągu dwóch lat.
to będzie masakra z zielonkami na wypoku( ͡° ʖ̯ ͡°)
@buhay:
@buhay: Ból dupy, że na Korwina nikt nie głosuje?

Spoko, wyrośniesz z tego.

Korwin jest jak polucja nocna - po prostu się z tego wyrasta.*

* - nie dotyczy piwniczaków, oni z tego nie wyrastają
@GordonLameman3: Akurat na Korwina nigdy nie głosowałem. Czasami na samorządowych głosuję na kilka różnych partii (ostatnio PO,PIS,SLD), bo głównie oddaje głos na osobę, nie partię. W parlamentarnych i euro nigdy nie zagłosuję na jedną partię, bo mnie wyruchali bez mydła w kakao i nie spełnili żadnej ze sztandarowych obietnic wyborczych (dziwne, że mieli niemałe poparcie w następnych wyborach).
oddaje głos na osobę, nie partię


@buhay: Ja podobnie. Zazwyczaj znam ludzi na których głosuję i szukam uczciwych i mądrych.

Socjalizmu nigdy nie zrozumiem


@idewons: Korwinowskiej wolności nie ma nigdzie na świecie, więc nie masz nawet gdzie wyjechać. Swoją drogą idee Korwina gwałcą ludzką wolność w kwestiach innych niż gospodarcze. :)