Wpis z mikrobloga

@Achaa: Bo tak jest. Ja młodej pozwalam bo jest to in plus dla mnie. To nie znaczy też że jazgoczą na każdy ruch. Z resztą już za szczeniaka dobry hodowca ci powie jakie pies ma predyspozycje, są pemy kanapowe i są ruchliwe. Jak mamy taką wyliczankę robić, to największym problemem, niezależnie od rasy są psy które szczekają i wyją z samotności, jak właścicieli nie ma. Problem nagminny, i najgorsze jest
  • Odpowiedz
@Achaa: Chciałbym mieć takich sąsiadów jak ty. U mnie #!$%@? na każdy domofon, dzwonek, cokolwiek. Teraz zrobiło się cieplej to psiarze zamykają te kundle na balkonach i jazgot na pół osiedla. Ogólnie powinien być zakaz trzymania psów w blokach.
  • Odpowiedz
  • 6
@dktr powinien być zakaz dawania psów głupim ludziom. Wiadomo, że żyjemy wspólnie w jakimś stopniu w bloku, więc starajmy się temperować swoje psy, żeby jak najmniej przeszkadzały. No a zamykania na balkonie to już nie skomentuję... Przecież to okrutne głównie dla psa...
  • Odpowiedz
@Achaa: Akurat mam wywalone w to czy to okrutne dla psa czy nie bo ja nigdy bym nie wziął psa do bloku. Ale człowieka #!$%@? strzela jak od rana słychać tylko jazgot. Może oni tych psów nie zamykają, ale mają swobodny dostęp i ciągle szczekają na wszystko co koło tego balkonu przechodzi i tak od rana do wieczora...
  • Odpowiedz
  • 2
@KIJU87 najpierw mu wyprawiasz urodziny, by uśpić jego czujność, a teraz mu to robisz! (°°

  • Odpowiedz
@KIJU87: Na ogólnym tle tej jakże #!$%@? fontanny memów z "małpami", powtarzających się "past", "przegywów" i "wygrywów", porąbanych tagów (nie w sensie działania, a treści) - co modą-dziewic-z-piwnicy nazywam - Sheldon jest naprawdę do polubienia i do obserwowania. Fajny pies.

Pozdrawiam : )
  • Odpowiedz