Wpis z mikrobloga

  • 11
Kojarzycie paste o wujku foliarzu? Przy moim wujku to nic xd
Słuchajcie. Wielkanoc. Cala rodzina sobie siedzi. Dzieci sie bawia super zabawa ogółem. Kojarzycie takie czapeczki ze smigielkiem? To moj wuja przyszedl w takiej. Jeszcze mial taki szpic na gorze. Jal sie go zapytalem po co mu to, to powiedzial ze czyta dzieki temu w myslach xd. No dobra mysle. Siadam do stolu i szybko odpalam na telefonie wykop, wchodze na mikroblog i przegladam guwno i mangowpisy. Nagle jakis memik z koreanskimi dziewczynkami. Ja prycham i nagle z drugiej czesci stolu slyszw krzyk wujka:
- Anon co ty przeglądasz w tych internetach???
Ja taka zdezorientowanazaba.jpeg i slysze
- ile ty masz lat zeby takie rzeczy przegladac?
Nagle zobaczylem o co mu chodzi. Nie wspomnialem o jego okularach. Wedlug niego, dzieki nim widzi w podczerwieni (xd) i ma w nich x- raya (xD) i jeszcze ma w nich zamontowane lasery (XD). zrozumialem wtedy ze to prawda. Nim sie spostrzeglem obok mojej glowy przeleciala wiazka laserowa
Okurdebele.jpg
Co robic co robic
Biore talerz z salatka i rzucam z caleh sily w wujka. Z jego lapy sie wysunela mechaniczna lapa i odbila ten talerz, obsypujac salatka wszystkich wokół. Ciotka mowi ze tego już za wiele i ze dzwoni po policje. Ten do niej ze chyba ja cos powaliło i strzelil do nie z lasera.
Ja szybko ucieklem z tamtego pokoju i tylko sobie znanym anonskim sprytem zadzwonilem po policje
-Olaboga przyslijcie pomoooooc
Nagle drzwi wypalilo i wypadly z zawiasow. Stanął przede mna. W pelnej okazałości. Wycelowal do mnie tymi smiesznymi okularkami i wystrzelił. JEB SZAFA SPADLA NA MNIE ROZWALILA MI LEB JAK JA SIE PRZESTRASZYLEM. kiedy tak lezalem przygnieciony szafa, powiedzial do mnie:


I na tym smiesznym smidelku wylecial przez okno.


  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach