Wpis z mikrobloga

#wojsko Wróciłem właśnie z #kwalifikacjawojskowa. Ja #!$%@?, kto Wam takich głupot nagadał? Nawet do gaci się nie musiałem rozbierać, wszystko w zajebistej atmosferze, można było pośmieszkować. Obsługujący zachowywali się jak normalni ludzie, a wszystko zorganizowane i płynne (czekałem jakies 30 minut nie więcej). Takze nie słuchajcie się wykopkowych mędrców - przez nich tylko mi się dupa spocila ze strachu ( ͡° ʖ̯ ͡°).

PS. Za miecha musze do wawy jechac, zeby papierek o przeniesienie na rezerwe wypisac, jedyny minus.
  • 10
@mateusz-bylinski: @Reniferus:

Oczywiście, że zaglądają. Bada się, czy nie masz przepukliny. Zsuwasz gacie i masz kaszleć. Najpierw look od przodu, potem jak jest ok to wypiąć się, rozchylić pośladki i look od tyłu.

Nic strasznego. Tak jest. Boicie się tego, czy jaki #!$%@?? Lekarz to lekarz. Malca pokazywać nie musisz, masz zsunąć gacie żeby pokazać pachwinę. Wstydzisz się pokazać anus? Nie myjesz, że to takie straszne?

@Traviu: lol co ty chopie gadasz ?
Który rocznik jesteś - 1975 ?
Jak ja byłem na komisji kolo tylko leciutko ale to dosłownie o 2 cm zsunął gacie i dotknął pęcherza i tyle. Nic więcej na dole nie robił.
Poza tym jak mogę się bać badania jak już byłem ?
@Reniferus: Nie rozumiem po prostu tego trzęsienia dupą bo jest jakieś WKU. Idziesz, sprawdzają co chcą, wychodzisz. Tyle.

No sprawdzają. Może to zależy od widzimisię danej komisji. Mi sprawdzali, nic nadzwyczajnego. Sprawdzają również postawę, wzrok, płaskostopie, słuch, nie pamiętam co jeszcze.