Wpis z mikrobloga

Z tego co czytałem to ta 14 od Gurala na Facebooku jako datę urodzenia miała wpisany rok 2000 co zgadzało by się z tym co mówił plastus cytuje „ja ja znam z Facebooka ona ma 17 lat”. I tutaj pojawia się moje pytanie czy dzięki temu, ze na Facebooku miała podany rok 2000 gural może zostać uniewinniony? Nie żebym go bronił i nie znam prawa ale teoretycznie wydaje się być kryty.
#gural #patostreamy
  • 12
@GoodGuyChucky93: wydaje mi się że jeśli policja się zajęła sprawą to od buta mogli prześwietlic te dziewczynke i sprawdzic jej realny wiek, i chyba nawet tak sie stało i zostało udowodnione ze ma 14 lat.
@snierzyn: konto na Facebooku można mieć od 13 roku życia wiec stawiam ze wpisała rok 2000, bo inaczej Facebook nie pozwoliłby założyć konta, a prawdziwa date ustawiła po namierzeniu przez wykop. Stawiam ze na tym będzie opierać się obrona Gurala i będzie się tłumaczył, że sprawdził wiek i to nie jego wina, że rodzice niedopilnowali tego, że ich córka podaje się za 17. Przypomina to trochę sprawę z Niemiec gdzie rodzice
@Skey2142: Wydaje mo się, że nie do końca tak jest i musza być jakieś wyjątki. Bo w takim wypadku każda osoba poniżej 18 mogłaby Ci narobić problemów. Jakaś 14 nagrywa filmik jak się zabawia wysyła Ci go mailem/na messengerze/gdziekolwiek i zgłasza Cię na policję. Zreszta gdyby mieli za to ścigać to moja matka czy babcia mogłyby iść siedzieć bo maja np. moje zdjęcie podczas kąpieli w wieku 2 lat.