Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że jesteście z siebie dumni altcoiniarze, chyba nie muszę mówić kto jest teraz królem spadków, obok #ethereum jest to RMC

-500% haha, takiej recesji się nie spodziewaliście, co? Haha jakiś tam blockchain, to tylko wolna baza danych kto by tego używał, bitcoin nie spada, #bitcoin ląduje, a te wasze #kryptowaluty to sobie tylko głupi ryj rozwalają. Trzeba było wejść w bitkojna wtedy co ja, a nie lamusy teraz dopiero.

Ja nie bede nigdy bagholderem, bo pan Natoshi Sakamoto w 2007 roku jak poratowałem go benzyną na trasie miedzy Berlinem a Pekinem dał mi 500 bitcoinów i powiedział, "masz za benzyne, powiem im, że sie 500 nie da albo że zgubiłem nieważne. Za to sobie kupisz Tesle model s w wypasie jak bedzie można tym płacić i jak Tesla wyprodukuje Model S" Ja wziąłem klucz prywatny do mojego samochodu i ruszyłem w droge a pan Natoshi Sakamoto ruszył w swoją droge.

A was altcoiniarze dupa boli bo jeździcie dizlami

#pdk #heheszki i troche #pasta
martwy_kotek - Mam nadzieje, że jesteście z siebie dumni altcoiniarze, chyba nie musz...

źródło: comment_R3YEbP3aF4wy17a3Wgt1TNEV1MQwjXjN.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
procentów


@Kliko: oj stary, na tym tagu nie używałbym tak skomplikowanych konstrukcji matematycznych.

Jak raz powiedziałem że czasem używam AT, to koles mnie zwyzywał powiedział, że jak on zaczynał trade'ować to nawet wykresów nie widział.

Tu można dostać kose w żebro za wypowiedzenie na głos tytułu książki pana Murphy'ego
  • Odpowiedz
> Bitkojnik zawsze gładko ląduje

> -70%

xDDDDDD


@Kliko: porównaj to do tego co jest na infografice, przeciez ona chyba nie kłamie tak bitkoin ma -50% a eth -114% i co teraz


  • Odpowiedz