Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@csmrex na razie będę jeździł gdzieś obok domu na płaskim, żeby opanować podstawy. Są jakieś wspólne mirkowe rolkowe wypady w Poznaniu?
  • Odpowiedz
  • 0
@Qbaz mirkowe to nie, ale wypady sa. Ogarnij sobie grupę rolki-wrotki Poznań. Tam się umawiamy na wspólne jazdy, tylko no trzeba już umieć jeździć, przynajmniej dobra jazda do przodu, dobre hamowanie, zjazdy z górek itp. są jeszcze takie wypady jak Pyra na rolkach (jest strona na FB) tam jeżdżą też ludzie co mniej ogarniaja, ale no podstawy trzeba mieć. Z jakiej części miasta jesteś?
  • Odpowiedz
@Qbaz: Ładne, moja rada, nie musisz sznurować linera, a jak górne mocowanie puszcza przy zaciskaniu to w momencie dociskania klamry przytrzymają drugą klamerkę dłonią. Zazwyczaj nie ''odpstryknie''. xD

btw. A i zapomniałem. Seba ma mocny klej na śrubach mocujących szynę ale gównią podkładkę co zaraz się miażdży a szyna dostaje luzu. Zmień na lepszą.
  • Odpowiedz
@csmrex: Winiary. Zanim zacznę szukać ludzi do wspólnych jazd, to na pewno chciałbym wcześniej ogarnąć podstawy samemu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Qbaz nie no, pewnie. na razie nie ma co wyjeżdżać na miasto. Jakiś płaski plac najlepiej na początku znaleźć i się szkolić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Qbaz ale jak coś to pytaj, wskazówki się przydają, bo czasem nie widzi się swoich błędów. w sumie to priv odnośnie frx
  • Odpowiedz
@kaczmarejloooo: tu nie ma fajnych eventów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nightskatingi to 10km/h średnio i więcej hamowania ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeżdżę tam tylko pogadać XD Ewentualnie jest majówka na torze Poznań co roku, ale nigdy mi się tam nie chciało startować XD Tam jest jakieś wpisowe, medale itp.
  • Odpowiedz