Wpis z mikrobloga

No to mamy małe zamieszanie w grupie 6, bo chimer zgadal w piątek się z fredziem i piahu że zagrają po świętach a w sobotę wrzucił na mirko że max do poniedziałku no i klops

Tutaj wpis https://www.wykop.pl/wpis/31063487/siema-dzis-konczy-sie-czas-na-rozgrywke-w-wykopowa/

Mam rozwiązanie, zakończcie te grupę jak jest, jrbnijcie losowanie z chimera póki co a jutro zagracie mecze między wami

Ale dajcie otaconowi to pierwsze miejsce zagwarantowane bo już 2 raz naginamy, rozlosujcie z chimera na 2 tak jak jest a jutro jak dogracie to po prostu zeedytujcie czy tam dalej będzie chimer czy ktoś inny bo mi tu chemioterapia ucieka, jak nie zagracie to po prostu przeciwnik chimera w 1/8 wolny los czy paczkę chrupek

Wołam wszystkich co sądzą

Wołam wszystkich:
@avers91 @puregecko @Gulgulgul @djnorbert @otacon @BacaryLaSagna @Anck-Su-Namun @Rafauvu @tomala92 @gundogawa @Gumbas @niepiszdomnie @Bobokkk @Fabinho @Lord_Mefisto @piahu @tylkowufi @fredzioo @placken @Chermiona @kamil996 @HaczuMagiQ @Oskarek89 @mordziatymordziaty @SatanD @TheRahr @Judiman @n1troo @oiomek @mlodymedyk @AllergicMass

#wykopowaligamistrzowfut
  • 20
@puregecko fakt faktem @otacon jest najbardziej pokrzywdzony w tej grupie jednak uważam że rozwiązanie jest średnio uczciwe. Moje zdanie jest takie iż za godzinę upływa przedłużony termin na fazę grupową i 90% uczestników było w stanie się wyrobić z tymi meczami dlatego nie widzę możliwości kolejnego przedłużenia. Nie rozumiem też dlaczego @fredzioo i @piahu nie rozegrali swojego meczu wcześniej jeśli tylko mieli taką możliwość, gdyż wówczas brakowało by nam tylko jednego kompletu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puregecko: @Chermiona: @piahu: @fredzioo: @avers91: średnie rozwiązanie bo mam szansę być też 3 w tabeli, więc nie do końca fair by było w stosunku do tych co w swojej grupie nie awansowali tylko dla tego, że byli inni lepsi.. nie uwzględniliśmy wcześniej sytuacji, że ktoś z jakichś powodów nie rozgrywa meczy.
@avers91 ale jeszcze jest sytuacja gracza @niepiszdomnie, jeżeli może udowodnić, że się umawial tyle razy ile opisał i że go ten gracz wystawił to On powinien przejść dalej, całe info w poprzednim topicu, co o tym sądzicie Panowie? ( ͠° °)
@puregecko @chim3ra sprawdza czy jest możliwość edytowania fazy pucharowej i z tego co wiem to faza pucharowa dzisiaj będzie. Uwierz mi że myślę że każdemu z nas zależy żeby to ruszyło jak najszybciej, poza tym chcesz przedłużać fazę pucharową jak ponoć już masz onkologię wykupioną xD