Wpis z mikrobloga

  • 2
@Ulq_ ja własnie się biorę od jakiegoś czasu za obczajanie nowości 2018 xD póki co do końca jedynie Rapersampler i mi bangla do tego stopnia ze az standardowo na koncert muszę iść XD. PRO8L3M zaczęłam, ale nie dosłuchałam. O i Eripe tez do końca przesłuchany wielokrotnie od czasu premiery, ale aktualnie mi Rapersampler bardziej się wkręcił. Jedynie Małe Miasta mnie albumem rozczarowali. O, i Rasmentalism mnie bardzo na plus zaskoczyli w tym
  • Odpowiedz
@Rosanemable: Kurcze też jak do tej pory to.. dość przypadkowo wpadałem na probl3m i w sumie to... bez szału, jakoś mi nie podeszło. Słaby ze mnie znawca. Ale Twoje bity są spoko ;D
  • Odpowiedz
  • 1
@Ulq_ no ja tak właściwie to w tym roku jedynie na Mesia czekałam, pro8l3m, za który się nie umiem zabrać żeby odsłuchać do końca, Rasmentów, no i te Małe Miasta co mnie tak rozczarowali xD o Ripie to w ogóle się dowiedziałam na tydzień przed premierą że w końcu coś nowego od niego xD. A tak to ja zaległości w rapsach mam, jakoś brak czasu na to żeby sprawdzać co tam nowego
  • Odpowiedz
  • 0
@Mekeme Gudel w sumie najlepiej, potem Holak, i po tym przy Plecach Pomników się spodziewałam sztosu, a tu się okazuje że jednak jeśli mnie najdzie na słuchanie MM to po prostu odpalam ich pierwszy album, bo dalej zostaje dla mnie najlepszy xD W sumie największym plusem tego albumu jest to że Gudel częściej jest na majku niż przy MM czy Koniu xD btw przy solówce liczyłam właśnie na to że będzie to
  • Odpowiedz