Wpis z mikrobloga

#zwariowanymarcin #bojka
Ostatnio jest jakaś afera z Marcinem w roli głównej chodzi o bójkę,w której został pobity.
Problem polega na tym ,że tak naprawdę nie wiadomo czy z czasem, to nie on się do kogoś zasapał a ludzie stoją w jego obronie nie zwracając uwagi na taką możliwość ale spotkałem pewien komentarz który nie mam pojęcia czy jest prawdziwy więc proszę nie traktować tego jako pewne info:"Rozmawiałem z gosciem który widział to na żywo, oto co napisał:
"Było to jakoś rok temu jak dobrze pamiętam i on chciał sie z nim być i poszło im chyba nawet o yt jak sie nie myle i przed bójką umówił sie z nim że nic nie ma trafić do dyrektora co sie okazało potem po bójce on obrazu poszedł i skarżyć do dyrektora. Tak samo jest cwany do nas do starszych w necie a w realu to sie chowa jak mysz pod miałą."
Marcinek nie jest taki święty jak wam sie wydaje. Przestancie go bezmyślnie bronić.".Jest to komentarz użytkownika Polsat+ pod filmem https://www.youtube.com/watch?v=KOaXeJAD8_0.Także dajcie swą opinie czy on został pobity czy on się spruł bo fejm albo opcja z tego komentarza.
Pozdrawiam
  • 3
  • Odpowiedz
Za to użytkownik pod pseudonimem Bakłażan Błażejek odpowiedział na wyżej zacytowany przez Ciebie komentarz słowami "[...] to złe info ja byłem i tak nie było z Dyrektorem tak samo farmazony".
Oczywiście póki nie mamy potwierdzenia od Zwariowanego Marcina nie możemy z góry obalić relacji Polsat+
  • Odpowiedz