Wpis z mikrobloga

Ostatnio zderzenie z rzeczywistością, wymieniłem doświadczenia z kolegą na temat tindera, pokazał mi tylko 2 z wielu dup, które robił to mnie nawet takie nie lajkują. Moje 2 randki to #!$%@?, zdjęcia ściemnione, jak ktoś z Tobą pisze na siłe to tak samo będzie na żywo. Niedługo skasuje apkę albo poprawie foto i sprawdzę ten ostatni raz odzew ze strony dupeczek.
#tinder
  • 5
  • Odpowiedz
@przegryw90: I jak było na spotkaniu? To nie licytacja kto ma gorzej, chce się tylko uwolnić od tych #!$%@? myśli. Sam jak widzę te konta bez foto to się zastanswiam czy jakaś zajebista dupeczka za tym stoi ale wiadomo, że to konto maszkarona albo #!$%@? i szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@przegrane_zycie: Ma jakieś tam problemy z tarczycą i przez to niby jest raz chudsza, raz grubsza, ale z drugiej strony, skoro słodzi kawę sześcioma łyżeczkami to też jest coś nie ten. Jakbym był erise to bym powiedział, że jak będzie tyle słodziła to będzie wyglądała jak ja, ale ważę 95kg ba 192cm wzrostu, więc z tego nie skorzystam. Pewnie problem tkwi w tym że je maksymalnie dwa posiłki dziennie. Niech się
  • Odpowiedz