Wpis z mikrobloga

@AmokK: Zamówiłem sobie plecak. Okazało się że tydzień temu wystartował z Shenzen a teraz oczekuje na wysyłkę z Hong Kongu. Przewidywany czas dostarczenia- Przed 21 lipca ;) Dam znać jak dotrze do mnie.
  • Odpowiedz
@capslocq: te przeceny to pic na wodę trochę, bo np. jest oferta - buty jakieś tam, cena startuje od (przykładowo) 15 pln. Wybierasz rozmiar i cena dwa razy wyższa :D ale oczywiście większość się nabierze, bo magiczne -80% robi error ludziom na stykach. Przesyłka darmowa, dość szybko przychodzą przesyłki, więc niby spoko, ale jednak warto pamiętać, że mniej więcej to samo znajdziesz w każdym "chińczyku" :).
  • Odpowiedz
powiem tak zamówiłem 5 rzeczy (takie głupoty do 30zł max ) no i czekałem paczki przychodziły co jakiś czas, po ok 45 dniach miałem już 4 z 5 rzeczy i czekałem na ostatnią minął czas 60 dni apk spytała się czy dostałem tą 5 paczka odpowiedziałem że nie i mi zwrócili kase ;_; po czym po 2 tygodniach przyszła i w sumie miałem ją za free ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Kupowałam ostatnio kilka rzeczy na Joom i wszystko doszło bezproblemowo po około 3 tyogdniach. Jak za taką cenę, to nie ma do czego się przyczepić, na kupowanie jakiś drobnostek nadaje się idealnie. Jakby ktoś chciał dowiedzieć się więcej, to na https://natty.pl/joom/ jest całkiem spoko poradnik o Joom;)
  • Odpowiedz