Wpis z mikrobloga

@Faithh: Każdy TV Manty to straszna padaka, za mniej niż 4 tysiące obecnie nie da się chyba kupić telewizora w tej wielkości, na który da się patrzeć - i nie mówię tu o wysokiej półce, tylko o półce "polewanie oczu kwasem jest przyjemniejsze niż oglądanie wszystkiego co poniżej"
  • Odpowiedz
@Faithh: Wiem co reprezentują sobą telewizory tej marki, i jak wypadają na tle innych, troszkę w tym siedzę. Cena też robi swoje, i nie jestem skłonny uwierzyć, że wszystkie ich TV to syf, ale ta 65 jest naprawdę udana. Takie rzeczy się nie dzieją.

  • Odpowiedz
@fordern: Ok, czyli tak naprawdę to nie wiesz. Wiadomo jaka jest cena ale "dobre" tv nie kosztują też 3500 zł, dlatego zastanawiam się czy warto dopłacać 1300 zł i brać coś z najniższej półki LG skoro na żywo może nie będzie widać wielkiej różnicy.
  • Odpowiedz
@Faithh: Różnicę będzie widać, uwierz mi, nie ma możliwości żeby za te pieniądze kupić 65 cali, nie mówiąc już o czymś na co można w ogóle patrzeć - Manty mają koszmarną jasność, barwy przesunięte daleko poza punkty w które powinny trafiać, ogromne problemy z równomiernym doświetlaniem matrycy (32 calowe mają czasem większe kleksy niż niektóre markowe 65tki XD), nie mówiąc już o samej jakości wykonania i trwałości. LG za 3500 to
  • Odpowiedz
@fordern: Nie, 65 cali. Znalazłem trochę info o nim na oficjalnym forum manty:
CPU: 2xARM Cortex-A53
GPU: ARM Mail-T720 (2 rdzenie)
Czas reakcji matrycy 8.5 ms
Odświeżanie w hz w trybie 4k 120Hz
Hardware android RAM 1GB RAM, 4GB Flash, ms638
HDMI 2.0
Google Play jest zainstalowany w telewizorze
matryca Samsung
HDMI 1080@60Hz
HDMI 3840x2160@60Hz 4K Enhanced mode
Android KitKat 4.4.4 1920x1080 60Hz 240/240 DPI
Karta sieciowa w TV: Realtek RTL8188ETV
  • Odpowiedz
@Faithh: No to nie Samsung ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Odświeżanie w hz w trybie 4k 120Hz

Nie ma najmniejszej możliwości aby to zdanie było prawdziwe.

Czas reakcji matrycy 8.5 ms

A input laga jakoś nie podali? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Android też jest to ten genialny system z telefonu z badziewną nakładką, więc niestety do obsługi wielu aplikacji przyda się dotykowy ekran albo
  • Odpowiedz
@Faithh: Umarłem XDD

Obraz w 4K może się pokazać  z opóźnieniem nawet do 3 minut dźwięk słychać od początku!!!


A chwilę wcześniej pisali ze taki super wydajny XD
  • Odpowiedz
@fordern: Co do "funkcjonalności" to się nie martwię, bo jak mi będzie potrzebna to kupię MECOOL M8S Pro za 100 zł i będzie działać lepiej niż jakiekolwiek smart tv. Chodzi mi tylko i wyłącznie o jakość wyświetlanego obrazu vs inne najtańsze telewizory innych producentów.
  • Odpowiedz
@Faithh: słuchaj @fordern to nie wydasz pieniędzy bez sensu. Do dni dzisiejszego widziałem widziałem tylko jeden dobrze świecący tv Manty. Mieli taki w 19" ze 2 lata temu. Jeszcze 22 i 24" bardzo noe odstają od. konkurencjji ale to tylko dlatego że w tych wielkościach jest naprawdę niewiele tv przyzwoitych. Wszystko powyżej jest zdecydowanie słabsze nie tylko ze względu na najtańsze matryce które kupują wiec co za tym idzie słaby kontrast
  • Odpowiedz
@Quattron: Ok ale dalej tego modelu na oczy nie widziałeś... zamówię go i najwyżej zwrócę w ciągu 14 dni jak będzie taka padaka, bo jednak to wciąż 1300 zł taniej niż konkurencja.
  • Odpowiedz
@RaVek: Kupiłem ale jeszcze za dużo nie testowałem, bo ciągle remontuję mieszkanie. Mogę napisać, że plusy: Eshare działa bardzo dobrze, miusy: nie działają dyski 2,5 cala bez własnego zasilania, na youtube nie ma 4k tylko full hd. Więcej się nie wypowiem, bo teraz do telewizora mam max 1,5 metra więc trochę za mało żeby ocenić obraz, dźwięk itp. :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Faithh hej, zawołał proszę, jak coś ocenisz, bo teść się do tego przymierza. W sumie to dużych wymagań nie mają, więc jak będzie przeciętnie to o tak ok
  • Odpowiedz
@Sajmon_szy: niestety dalej stoi sobie nieużywany, ostatnio zobaczyłem tylko, że na folii z ekranu jest logo samsunga, więc może jakaś samsungowa matryca tam seidzi.
  • Odpowiedz