Wpis z mikrobloga

@Waspin: no chciałbym sobie podymić coś oprócz jointów. Kupiłem kiedyś vapoizer do suszu snoop dogg g-pen i był #!$%@?. Teraz znalazłem te mody i staram się rozkminić jak to działa i czemu jedne są takie mocne a inne słabsze i poco tam te omy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@I-____-I: poczytaj faq najpierw, tam jest sporo. Bo zadajesz pytania "od boku" - Ludzie zazwyczaj chcą pomocy w doborze sprzętu a nie wyjaśniania wszystkiego, co już dawno zostało opisane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I-____-I: w zależności od atomizera od kilkudziesięciu buchów (RDA z założonymi alienami) do kilku dni (ego aio). Zależy co chcesz modować, jak jesteś zielony i chcesz samo zasilanie to lepiej popatrz za istick pico (o ile ma sz atomizer 22mm) albo pico 25. Liquidy tytoniowe ssą btw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I-____-I: no to ja sugeruję tak - z fajnym ekranem - modefined Sirius (OLED)
z fajnymi funkcjami - Lost Vapie Triade 250 DNA

Chyba zabierasz się za to nadal z dupy strony. Nie możesz napisać "szukam jakiegoś fajnego zestawu do XXX" złotych? Wtedy ja Ci odpiszę "w tej cenie to tylko YYY ale dopłać ZZZ i będziesz miał AAA"
@Waspin: no to szukam czegoś fajnego do korzystania w domu, z ciekawymi funkcjami aby samo urządzenie mnie nie nudziło, tak do €70 ale jak trzeba to dychę czy dwie mogę dorzucić, zwłaszcza że jeszcze kilka liquidów bym brał. Daję tak sobie tydzień na rozeznanie.
Ten smok z pierwszego postu miał np. czas wciągania, licznik buchów, nowoczesne menu itp.
Jak widać samo wapowanie schodzi u mnie na drugi plan, ale podejrzewam że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I-____-I: yyy... większość ludzi używa tego do inhalowania nikotyny ale jak się fapujesz do technologii to w Evic vtc mini da się grać we Flappy bird a na vtwo mini - w snake'a. Nie znam cen w Holandii i ich prawa co do e-p (czy można ściągać zza granicy) ale w tej cenie można mieć:
- zasilanie na 2 ogniwa (ciężko mi doradzić odpowiednio "funkcjonalne", zawsze celowałem w jakość, trwałość i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@I-____-I: pamiętaj że grzałki będzie trzeba zmieniać co 7-10 dni. Znam tycj kolesi od lq, wystawiali się w Polsce na Vape expo 2 lata temu.
Często są też lq "o smaku" zioła. Piszę "o smaku" bo są paskudne. Osobne ogniwa to standard. Jak masz wbudowane to po ok roku wywalasz swojego pięknego moda do kosza. A ta wymieniasz ogniwa i już. Spróbuj kupić lg hg2 albo sony vtc6 - mają najlepszą