Wpis z mikrobloga

Jakie aktywności polecacie dla kogoś kto całe większość życia obraca się w środowiskach z przewagą facetów (szkoła o ścisłym profilu, potem praca gdzie 90% to faceci)? To co mi przychodzi do głowy to jakaś joga, zajęcia taneczne albo wolontariat. Może coś innego co możecie polecić? Chciałbym zrównoważyć trochę proporcje płci wśród osób z którymi mam styczność a może też kogoś mógłbym poznać w takim miejscu.
#zainteresowania #hobby #przegryw #tfwnogf #pytaniedoeksperta #zwiazki
  • 15
@towerter: tzn podbijasz w barze i wkręcasz że grałeś w golfa z Obamą 5 lat przed tym jak został prezydentem. Jak jesteś dobry to nawet możesz w fotoszopie zdjęcie przerobić i siebie wkleić.
A co dalej to już zalezy od ciebie i twojej moralności.
@Indikatiwus_presentusaktiwus: Mam swoje hobby. Problem w tym, że w moim otoczeniu nie ma żadnych kobiet. Czy zgodzisz się ze mną, że będąc w otoczeniu w którym 95% to faceci a 5% to kobiety, zakładając, że w ramach każdej z płci jest trochę wolnych osób jest jednak mniejsza szansa na znalezienie kogoś kto będzie pasował niż w sytuacji odwrotnej?
Tak jak wspominałem, mam swoje hobby i siłownia też się do nich zalicza, ale to jest raczej forma aktywności gdzie interakcja nie jest głównym celem, a resztę komentarza znam z piosenki :)