Wpis z mikrobloga

The official deadline to file your federal income tax return each year can be a little shifty. Yes, it's supposed to be April 15—unless something interferes with that timing like April 15 falling on a weekend or a holiday. Whenever a tax deadline falls on a Saturday, a Sunday or a legal holiday, it's typically moved to the next business day.

That's why the filing deadline is April 17 in 2018. April 15 is a Sunday and April 16 is #!$%@? Day. That holiday might not be highlighted on your personal calendar, but it's a legal holiday in the District of Columbia so it gives you an extra day to file.

Here are some other important deadlines to keep in mind.


#hint #bitcoin
  • 10
  • Odpowiedz
@Smule: Jesteśmy 3 miesiące po historycznej bańce, a Ty piszesz "nigdy"; rynek musi się ustabilizować, a to może potrwać jeszcze kilka miesięcy. Jeśli nie masz do tego cierpliwości to może zajmij się zbieraniem znaczków.
  • Odpowiedz
@pawlo74: @m00n: Jest tam sporo pomocnych osób i ciekawych wątków, sam admin też jest przyjazny.

Podforum o BTC to rak, cały dział jest opanowany przez bójówkę bcasha i dasha. Jak się z nimi nie zgadzasz to dostajesz -15 punktów reputacji (-30 to ban). A wątek spekulacyjny jak pisałem, pół tematu #!$%@? ludźmi, którzy zmieniają zdanie co 5 minut, a drugie pół elliotowcami, którzy co chwilę zmieniają numerki fal ( ͡
  • Odpowiedz
@Smule: a ja kiedyś słuchałem co mówi ten cały mod rav3n i miałem wrażenie, że to jeden z tych bigblockersów. To odstraszyło mnie już na dobre od tamtego forum. Z tymi punktami to niezła cenzura, gorsza niż na steemie, nie dla mnie, zbamowaliby mnie momentalnie.

Ta wizualizacja bardzo dobra.
  • Odpowiedz