Wpis z mikrobloga

Niebiescy szukają teraz świadków z tych shotów, którzy widzieli sytuację na żywo. Chodzi o to, że shot nie jest do końca materiałem dowodowym, musi być poparty zeznaniem świadka, że tego dnia widział to co na shocie na jego kanale.
Wiem, że policja ma już świadków np z 6 stycznia z godz 22.30, ale nie z każdego wydarzenia.
To działa na zasadzie złożenia oświadczenia i podpisania dokumentu, że ani Gural ani jego prawnik nie mają wglądu do zeznania i danych tej osoby, która potwierdza, że to widziała.
Głupio byłoby teraz dopuścić do sytuacji, że jest ewidentny shot (np ten z rosjanką) i nie ma świadków, przez co zostanie odrzucony jako niepotwierdzony materiał dowodowy.
Dlatego ważne, by zadziałać. Wystarczy tylko dowód i kilkanaście minut wolnego czasu.
Jeśli ktoś szuka wolnego dnia w pracy, to obecność na komendzie mu ten wolny dzień zapewni.
#gural #patostreamy
snierzyn - Niebiescy szukają teraz świadków z tych shotów, którzy widzieli sytuację n...

źródło: comment_5Lf1VUZfqQmdp0n3xKhUbUVCL3iS5wAQ.jpg

Pobierz
  • 22
To działa na zasadzie złożenia oświadczenia i podpisania dokumentu, że ani Gural ani jego prawnik nie mają wglądu do zeznania i danych tej osoby, która potwierdza, że to widziała.


@snierzyn: Brzmi bardzo mało prawdopodobnie. Dlaczego obrona ma nie mieć dostępu do zeznań świadków oskarżenia? Jak obrońca ma podważyć takie zeznania?
@stekelenburg5 jest taka opcja w ogóle?
@Yahoo_: Brzmi bardzo mało prawdopodobnie. Dlaczego obrona ma nie mieć dostępu do zeznań świadków oskarżenia?
Nie wiem na jakiej to zasadzie dokładnie jest. Ja taki dokument podpisałem o braku dostępu do mojej osoby.. Może chodzi o to, że oni mają dowód w postaci filmu, a ja potwierdziłem tylko, że ten dowód jest prawdziwy, że nie jest sfabrykowany. Jestem świadkiem prawdziwości tego dowodu.
@snierzyn: rozumiem, ale nadal obrońca w sądzie powinien być w stanie podważyć Twoje zeznanie. Bo skoro takie potwierdzenie jest potrzebne, to czemu obrońca miałby nie mieć możliwości weryfikowania tego?