Wpis z mikrobloga

3 miesiące czekania od podejrzenia wznowy na taki wyniki to naprawdę wielka niepojęta ulga. Dziękuję wszystkim za wsparcie zarówno modlitwą jak i pozytywnym myśleniem :)
Każdego dnia badanych jest około 20 osób, a traf chciał, że spotkałem tam Mireczka z którym obgadaliśmy całe mirko. Zdrowiej bracie i trzymaj się tam!
Wesołych świąt każdemu życzę ʕʔ
Z fartem Miraski
#prosilechoruje #zdrowie
p.....e - 3 miesiące czekania od podejrzenia wznowy na taki wyniki to naprawdę wielka...

źródło: comment_MK72BkyLNKhtirWGu0WXGirnh2WSqiHq.jpg

Pobierz
  • 61
@prosile Dziękuję za zawołanie!
Wiedziałam, że Moc będzie z Tobą :3 Bardzo się cieszę, że rak został wymieciony z ciebie i to raz na zawsze (bo przecież wszyscy wiemy, że raz na zawsze, to oczywiste jak 2+2).
To teraz już nie martw się, bo z nerwów nie będziesz jadł i mama się zacznie martwić, że ma syna niejadka i to w Święta ( ͡º ͜ʖ͡º)
@prosile Dzięki stary za wspomnienie w poście ( ͡ ͜ʖ ͡), u mnie też wyniki ok, jest częściowa remisja, z 7 węzłów aktywnych zostały tylko 2 i to dość słabo aktywne. Teraz 3 chemia, autoprzeszczep i mam nadzieje że koniec. Wesołych Świąt i oby jak najdłużej w remisji Mireczku.
@prosile piekna sprawa, jeszcze taka informacja na swieta, razem z rodzina mozna sie cieszyc :) pieknie ;) Wesolych Swiat Mireczku :)

Powiedz mi jedna rzecz, czy takie badania szczegolowe mozna sobie jakos zrobic prywatnie lub na nfz? Czy trzeba miec jakies podejrzenie choroby?