Wpis z mikrobloga

A co Wy na to, żebym tak na zimę dał realne przemiany moich podpiecznych? Niektóre osoby mam już około 2 lata, wiec powoli jest co pokazywać. Wyjdzie jakim #!$%@? prowadzącym jestem bo u mnie nikt bez bomby nie zrobił czegoś jak na rysunku powyżej (no i kilku zrobiło na bombie)
  • Odpowiedz
@TheHamlet:

250 PLN za 6 tygodni dieta, trening, suplementacja
150 PLN po tych 6 tygodniach za każdy msc, dalsze prowadzenie, stały kontakt, nowe plany treningowe (co 5-8 tygodni nowy)

Tylko zawsze zaznaczam, że nie jestem trenerem a dietetykiem, ale ludzie lubią mieć w pakiecie wszystko, ale pod BB raczej swoich planów i programowania jakoś się nie wstydzę, jednak jeśli ktoś chce być 3boistą to lepiej aby do innego mirka się
  • Odpowiedz
DIETA ADAM ŚMIGIELSKI 4 TYG

białko-175g+ 35g białka z odżywki bezpośrednio po treningu w dzień treningowy
węglowodany-300g + 75g ryżu + 30g rodzynek po treningu tylko w dzień treningu
tłuszcze-50g

LICZ
  • Odpowiedz
TRENING A – JEDEN DZIEŃ TRENINGOWY -CAŁY NA CZERWONO
NOGI
-wypychanie na suwnicy 4 x 20p
-wykroki chodzone z hantlami lub gryfem 4 x 15p
-przysiady na hak maszynie lub smitha z przodu 4 x 20p
PLECY
  • Odpowiedz
@rozowerealia: technologia żywienia, towaroznawstwo. Czyli trochę od innej strony, później cooworking, szkolenia, własny research. Niestety na studiach również na wydziale medycznym jest dużo betonu
  • Odpowiedz
@Kasahara Pytałam z ciekawości, bo drażnią mnie ci znawcy dietetyki, a są po 2 tygodniach kursu. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że nieprawidłowym żywieniem można zrobić komuś krzywdę. Co do studiów, miałam doświadczenia z technologią żywienia przez rok i porównując z dietetyką na wydziale medycznym to ogromna różnica. Na pierwszym pełno, jak to fajnie powiedziałeś, betonu, bo matmy i fizyki było bardzo dużo, a zero jakiejkolwiek wiedzy na temat żywienia człowieka,
  • Odpowiedz
@rozowerealia:

Jasne mam tego świadomość, na całe szczęście ja zająłem się przed tym jak zaczęła się na to moda i trzeba było trochę nad tym przysiąść, aby wynieść. Myślę, że i tak jako tako podstawy z biochemii, biologii jakieś sensowne wyniosłem, choć i tak przed studiami olimpiady biologiczne lub związane ze zdrowiem zaliczałem w szkole średniej.

Ostatecznie później zająłem się czymś kompetnie innym, aby 3 lata temu wrócić do tematu.
  • Odpowiedz