Wpis z mikrobloga

No mega.
Fajnie, że jest #netflix i inne #hbogo ale #telewizja w internecie to dalej pomyłka. #wppilot - appka androidowa zupełnie nieprzystosowana do Smart TV (nie można tego obsługiwać pilotem). #netia widze ma podobnie.

Wybierając dostawcę trzeba sugerować się tym czy ich własna, zamknięta appka ogarnia obsługę pilota, a nie pakietami kanałów czy ceną - jak normalny człowiek by oczekiwał.

Dodatkowo przeglądając oceny na Google Play widzę, że te aplikacje zostały napisane raz i już nikt ich nie rozwija i nie naprawia problemów z nimi :/

Zdarzyło mi się korzystać z jakiejś lisyt #iptv z #kodi, zapewne średnio legalnej - i to była bajka. Wszystko po prostu działało, Kodi można obsługiwać klawiaturą, myszą, pilotem, wszystkim.

A aktualnie z legalnej oferty - jesteśmy w lesie. Przykro.
dzek - No mega.
Fajnie, że jest #netflix i inne #hbogo ale #telewizja w internecie t...

źródło: comment_CVtQgQPo1naninQtmZCAFIhBJZ8EdpLI.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dzek: WP Pilot ma aplikację na pilota dla Android TV, o której można jedynie powiedzieć pozytywnego że jest (brak epg, nie wspiera live channels API). Generalnie sukcesem jest jak już ktoś wydaje jakąkolwiek aplikację. Żenujące jest dla mnie to, że np. Player, NC+, czy HBO Go może jednocześnie deklarować chęć podboju rynku VOD i jednocześnie olewać najdynamiczniej rozwijającą się platformę smart tv jaką jest Android TV
@jedyny_wolny_login: Pewnie jakiś hash na który odpowiada serwer drm i tym samym umożliwia uruchomienie streamu.
Nie zagłębiałem się jak działa googlowy drm widevine - nigdy mnie to nie interesowało. Ale nie uruchomisz tego na żadnej nieautoryzowanej aplikacji.