Wpis z mikrobloga

Uwaga ważne! czy nadeszła pora na Boxdila?
A więc na początku podam link do kanału w którym ujawniona jest cała prawda na temat Boxdela.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=TjZEAD3McpU
A ja teraz przyczepię się do jednego z miliona kłamstw tej osoby.
Chodzi o Nocowanie w "domku klauna z Koszalina" Boxdel wraz z Meduzą mieli spędzić całą noc w tym pomieszczeniu ale oczywiście za 100 000 łapek w górę - na tę chwilę jest ich ponad 160 000 a słowo się rzekło mimo, że ustawka z Klaunem dobiegła końca. Nie chcę tu nikogo bronić, ale to Boxdel poniżał i obrażał DanielaMagicala za to, że nie realizuje celów no i nazywając go " Obłudnikiem " Proszę o wyrażanie własnej opinii w komentarzach i zostawienia " + " jeżeli się ze mną zgadzacie bo chcę aby to trafiło do większej liczby osób. Dziękuje!
#patostreamy
#boxdel
#gural
#danielmagical
Graczol - Uwaga ważne! czy nadeszła pora na Boxdila? 
A więc na początku podam link ...

źródło: comment_Uh4Tv8C0y4TQSTHWp1RPNevH4DcmQs7D.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Graczol: dużo ludzi bedzie pisało że dom został zamknięty przez właściciela dodam że boxdel wiedział co dodaje bo film w którym powiedział że dom został zamknięty przez właściciela został dodany przed filmem z obietnicą nocowania
wiec okłamał nas celowo :)
  • Odpowiedz
@Graczol: właśnie mnie to nie boli tylko cie popieram w tym co napisałeś bo napisałeś samą prawdę źle mnie zrozumiałeś wielki + dla ciebie że o tym piszesz!!
  • Odpowiedz