Wpis z mikrobloga

@BalonowyBalon: a właśnie, że laska, która ruchała się z innym, jest już gorsza. Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety się "zużywają" - nie fizycznie, a psychicznie. Im więcej chłopów miała i z nimi spała, tym bardziej #!$%@?, związek mniej stabilny i ryzyko rozwodu wzrasta. Najlepiej brać taką, która jest dziewicą i żadnego innego wcześniej nie miała
  • Odpowiedz
  • 0
Da się jakoś odsiac to przegrywowe myślenie? No bo przecież nie po tagach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jak czytam tych broniących kobiety z dużym przebiegiem, to od razu mam przed oczami mem nosacza, który patrzy z zazdrością na nowiutką furkę w automacie somsiada i mówi, że on tam woli swoje stare passerati w manualu, bo lubi mieć kontrole xDDD Ten sam tok rozumowania. Wmawiajcie sobie dalej, że znoszone łachy są fajne i niczym nie różnią się od nowych.
ZAWADIAK - Jak czytam tych broniących kobiety z dużym przebiegiem, to od razu mam prz...

źródło: comment_rFjBn3kBvBpnIHQRmH1SThVs96sE10Kt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
i tak i nie, bo statystycznie czym więcej partnerów tym więcej rozwodów i wybrzydzania...


@SpokojnyPan: ale to też prawdopodobnie ma związek z religijnością np. Poza tym brak rozwodu nie oznacza udanego małżeństwa(bo co rodzina powie, co rodzice powiedzą, względy ekonomiczne) i udanego pożycia seksualnego bez wybrzydzania.
A poza tym za rozwód odpowiada nie tylko kobieta i jej przeszłość seksualna. Jestem ciekawa wyników gdyby zbadać zależność ilości partnerek u mężczyzn i
  • Odpowiedz
Jak czytam tych broniących kobiety z dużym przebiegiem


@ZAWADIAK: aż jestem ciekawa ile to duży przebieg. Zakładamy, że kobieta miała pierwszy raz w wieku 18 lat, teraz ma 26 i wszystko działo się tylko w związkach, które trwały powyżej roku. To ile wolno jej mieć partnerów, żeby nie była "zużyta"?
  • Odpowiedz
@analogiczna: Kobieta w wieku 26 lat powinna mieć już męża. to po pierwsze.
Przebieg kobiety dla każdego mężczyzny jest indywidualną sprawą. Nie chcę się wypowiadać za wszystkich. Dla mnie kobieta nie powinna mieć więcej partnerów seksualnych niż facet z którym jest. Wtedy jest uczucie komfortu, równości w związku i nie ma żadnych kwasów, pretensji, żali i wypominania.
  • Odpowiedz
Wmawiajcie sobie dalej, że znoszone łachy są fajne i niczym nie różnią się od nowych.

@ZAWADIAK: moze nie porównujmy kobiet do przedmiotów, ale fakt, że mentalnie są bardziej rozpuszczone po prostu...
  • Odpowiedz
@ZAWADIAK: pytałam o Twoje zdanie właśnie, nie o wypowiadanie się za wszystkich mężczyzn i chciałam poznać konkretną liczbę.
Ciekawi mnie jeszcze ile masz lat skoro łatwo Ci mówić w jakim wieku się powinno mieć męża, bo nie jest to takie proste, a ślub na siłę to wiadomo jak się kończy.
I właśnie z takiego ciśnienia(chociaż przy chęci posiadania dzieci to dobry wiek na ślub) to się dopiero dzieje. Dwa, jak
  • Odpowiedz