Wpis z mikrobloga

@mapetr55: @PaddyS: a ty wiesz że kobieta po seksie nie jest wcale nadgryziona ani gorsza? jak to jest że przegrywy uważają siebie samych za gorszy sort człowieka bo nie ruchają a jednocześnie mówią że laska która się ruchała też jest gorsza ? nie przepalają się wam zwoje od takiego rozumowania?

przegrywy chciałyby żeby ich wybranka serca tak jak oni przesiedziała 25 lat w piwnicy i wyszła tylko po to żeby
  • Odpowiedz
@BalonowyBalon: ja nie mowie ze jest gorsza ale sa faceci ktorym zalezy na tym by to z nimi ich kobieta przezyla pierwszy raz. A nie wiem czy wiesz ale jak już jest po to ma przebita blone dziewicza a więc te "nadgryzienie" jest
  • Odpowiedz
@PaddyS: przebijanie błony to nie jest jakieś super fajne doświadczenie, wcale nie warto - uwierz mi albo popytaj innych którzy też to robili.

wiem że są tacy którzy muszą koniecznie mieć dziewicę, głównie są zgromadzeni na tagu #przegryw ale akurat im nie grozi że dostaną laskę z normalnym przebiegiem (dziewicy też nie dostaną)
  • Odpowiedz
to też nie jest jakieś tam zajebiste uczucie że jesteś pierwszym bo i tak pewnie nie ostatnim więc co w tym fajnego?


@BalonowyBalon: A co jest fajnego w zdobyciu jako pierwszy jakiejś góry? Niektórzy giną, żeby spróbować.
  • Odpowiedz