Wpis z mikrobloga

Mój kot jest specjalny. Właśnie wszedł do drugiego pokoju z krzykiem;,,CHODOKUCHNICOŚCIPOKAŻĘ!'' No spoko, idę. Drze tego ryja przy miskach i się na mnie gapi. Mówię mu:,,Nic Ci nie dam, rzygałeś rano z przeżarcia'' A on na to:
,,PATERAZ'' I zaczyna jeść. Patrzę się jak na debila, on je. Zrobiłem krok po wodę on się na mnie gapi. Mówię, proszę zjedz coś. Zaczyna jeść. Zrobię krok w tył, przestaje. I tak w kółko. Pogłaskałem go zaczął mruczeć. Spojrzał się na mnie z pytaniem:,,Jesteś ze mnie dumny?'' Na odwal powiedziałem, że tak, jestem. Zaczął jeść

To trudna relacja ale kocham tego małego czarnego #!$%@?. Wrzucam jego ulubioną pozycję spania, bo mogę


#koty #pokazkota
Pobierz A.....h - Mój kot jest specjalny. Właśnie wszedł do drugiego pokoju z krzykiem;,,CHOD...
źródło: comment_ddtXqk4wOQ0s0shseAtUpBYGcrT8ro1X.jpg
  • 11
@Apollo_Vermouth
@Chudzinx ej mieliście (słyszeliście) taki problem: identyczna czarna kotka, wszystko ślicznie tylko ma wymiona wywalone jak krowa* Sterylizowana w październiku więc ciąża urojona raczej odpada (innych objawów brak). Vet dała ziółka na laktację (której nie ma), ale przeczytałem działanie - próbujemy. Nie pomogło.
Nie chcę 4 raz zmieniać veta i trafić na jakiegoś konowała znów. Już nie wiem gdzie ich szukać xd
Myślicie, że się bawić w badanie hormonów zastrzyki itp.?
@bialegomisa: weź sprawdz pod względem hormonalnym. Po sterylizacji mogą mieć kotki takie jazdy i moi rodzice długo biegali z badaniem jej. Wyszło, ze ma coś w stylu nerwicy a obwisłe sadło jest po sterylizacji właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)