Wpis z mikrobloga

Rano przeczytałem wpis @LiskPoland_pl i nie potrzebowałem więcej kawy żeby się porządnie obudzić. Gość twierdzi, że skoro Max przesłał 100k tokenów 10 stycznia, to śmiało można to zaliczyć pod Q4. Dodam że 7 stycznia lisk miał swoje ATH na bitbay i kosztował około 140zł natomiast w grudniu nie dobił do 100zł. Napisałem dużo złego o lisku natomiast prawie wszystko okazało się prawdą a teraz spójrzcie na jego aktywność na mikroblogu przed relaunchem a po relaunchu. Kolega podobno ma dużo obowiązków od czasu relaunchu, natomiast codziennie siedzi na oficjalnym chacie liska na którym też jestem ja. Wszystkie moje wpisy możecie zweryfikować w internecie. Nikt mi nie płaci za wpisy i nie czerpie z tego żadnych korzyści, natomiast nagrodą dla mnie jest jeśli uratowałem środki choćby jednego człowieka. A jeszcze gdyby się ktoś zastanawiał dlaczego kolega @LiskPoland_pl tak ochoczo broni teamu lisk to odpowiadam. Szykuje się mała zmiana w systemie DPOS i zamiast 101 delegatów którzy mają możliwość kopania tokenów będzie ich około 300 a nasz kolega jest zarejestrowany jako delegat i aktualnie jest na 205 miejscu. No wk*rwiłem się teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lisk #kryptowaluty
  • 22
@Rihter haha 300 delegatów? ( ͡º ͜ʖ͡º) daj źródło albo przestań wprowadzać w błąd. Tak jestem 205 dokładnie ale do top101 jeszcze ponad 20 mln głosów wiec bardzo dużo. Dalej twierdzę ze ta sprzedaż przez Maxa podpada pod Q4. Daty nie kłamią. Wyżej nic nie napisałeś nowego na ten temat tylko przeszedłeś do atakowania mojej delegatury ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na czacie jestem
@LiskPoland_pl W takim razie nie ma już dla ciebie ratunku skorą mylą ci sie kwartały roku. Źródło masz na githubie, zwiekszona liczba delegatów to jedno z rozwiązań problemu systemu DPOS. W innym przypadku po co placilbys 25lsk za rejestracje jako delegat? Prawdziwym powodem dla ktorego juz nie spedzasz tyle czasu na mikroblogu bo tu nie mozecie banowac ludzi za odmienne zdanie.
@Rihter link poproszę. Co do kwartałów to zaznaczylem na zolto sprzedaz w kwartale Q2 2017 oraz Q4 2017 w tej tabeli. Natomiast w zrzucie z explorera sumy jakie wyplywaly. Czy to zle ze sprzedal z wiekszym zyskiem tokeny kilka dni pozniej?
@LiskPoland_pl chlopie co jest z tobą nie tak? Wrzucasz link do wpisu z potwierdzeniem mojej tezy że nie powinien sprzedawac w Q1. Zacznij myslec samodzielnie i przestan udawac ze jestes obiektywny w temacie lsk.
@Rihter a kto powiedział ze któryś z nas obiektywny? Tobie kieruja inne motywy, mną inne. Konflikt interesów? Jakim potwierdzeniem? Ze poczekal ze sprzedaża zaplanowanej na Q4 2017 kwota do lepszej ceny czy co tam chcial?
@LiskPoland_pl sam wstawiles link to jednej z dyskusji. W dodatku poczytaj oficjalny chat gdzie byla o tym mowa kilka dni temu. Konflikt interesow mowisz? Wiec dla ciebie interesem jest wciaganie ludzi w piramidy finansowe?
@Rihter to niczym mnie nie zaskoczyles jesli mowisz o dyskusji na githubie w linku podanym przeze mnie. Znam to i to sa PROPOZYCJE. Sam mozesz dorzucic swoją propozycje. Ta dyskusja byla na lisk.chat? Czy jakims innym? Nie przesadzasz z tymi piramidami finansowymi? Mocnych slow używasz, ale dobrze wiedziec ze Lisk to wg Ciebie to piramida fimansowa ( ͡° ʖ̯ ͡°). Konflikt interesow bo tak częste twoje wpisy sugeruja,
@LiskPoland_pl Lisk do tej pory byl tylko i wylacznie piramidą finansową. Same klamstwa ktore napedzaly pump&dump. Modl sie o zmiane trendu bo ludzie nie dadzą wam spokoju jesli lisk spadnie ponizej 5$. Wystarczy wejsc na reddita czy oficjalny telegram ktory jest rozgrzany do czerwonosci. Nie wiem jak wyglada sytuacja na fb bo nie mam ale podejrzewam ze musicie tam usuwac wpisy i banowac uzytkownikow.
@Rihter ale jakie musimy? Ja nic nie kasuje, od tego są moderatorzy. Ja nim nie jestem. Ja nie muszę się modlić o zmianę trendu. Nie wchodzę na telegram zbyt czesto bo interfejs mnie odstrasza. Na FB są osoby które tam przebywaja czesciej i nie mam na nich wpływu. Z tą piramidą finansowa to zabawne, you make my day!
@LiskPoland_pl Piramidy finansowe maja to do siebie ze cena jest pompowana sztucznia klamstwami a pozniej na gorce wyprzedaja sie najgrubsze ryby. Czyli to co zrobil Kordek ktory jest na tyle perfidny ze pomimo planu ktory sam udostepnil nie dotrzymal go i wyprzedal sie poza terminem przy cenie ktora oscylowala przy ATH.