Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Biali rycerze to jest najgorsze co może istnieć na tym świecie.

Poznałem ostatnio w pracy w #korpo koleżankę, spoko dziewczyna, nawet ładna(wnioskuje po tym że ma sporo adoratorów) ale w ogóle nie w moim typie. Ma fajny charakter ale jest dla mnie aseksualna. Byliśmy razem na imprezie integracyjnej gdzie świetnie nam się rozmawiało i super się z nią bawiłem. Oczywiście daliśmy sobie od razu do zrozumienia że interesuje nas tylko luźna znajomość a nie żadne związki czy seksy, po prostu stopa koleżeńska.

No i super, potem tak wyszło że były w mieście 2 fajne eventy na które to ona mnie zaprosiła bo nie miała z kim pójść, zgodziłem się. Na każdym ze spotkań każde z nas oczywiście samo za siebie. Ostatnio w kinie leciał film na który chciałem pójść ale że nie miałem żadnej nowej dziewczyny na oku a sam nie chciałem iść to ją zaprosiłem - koleżeński wypad. No i oczywiście podchodzimy do kas, stałem pierwszy więc mówię poproszę bilet na XYZ bla bla bla i mam już płacić a koleżanka pyta się mnie czemu nie wziąłem jej biletu. Przyznam się, że nie zbyt komfortowa sytuacja ale spytałem się jej o co chodzi i czemu miałbym jej kupować bilet? Niby to tylko 30 złoty ale dla mnie to jest normalne, że koleżance nie stawiam niczego. Zwłaszcza że na pierwsze 2 spotkania z jej inicjatywy również każde płaciło samo za siebie (logiczne) .Oczywiście obraziła się i zakończyła spotkanie, film obejrzałem sam. Potem w pracy jakieś plotki, ludzie się na mnie obrazili(WTF?) .

I teraz pytanie czy to jest normalne? Przecież było jasno powiedziane, że zwykłe koleżeńskie wyjście. Czy ci biali rycerze już zwariowali, że stawiają swoim koleżankom wszystko za darmo? Tylko dlatego że mają szparkę między nogami? Teraz już nawet nie można wyjść normalnie z koleżanką gdziekolwiek bo księżniczkom wszystko się należy i trzeba stawiać? Nawet jeśli się nie chce zaruchać?

Błagam, powiedźcie mi że to wszystko tylko zły sen...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 27
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@? ludzie co to w ogole znaczy zapraszal do kina xdddd. Nikt nijogo nie zapraszal tylko jedna z osob wyszla z propozycja wspolnego wyjscia i wiadomo ze kazdy placi za siebie. Zapraszac to mozna do siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: byłeś zbyt miły i narobiłeś dziewczynie nadziei na coś więcej niż koleżeństwo ;) ale faktycznie mogłeś wziąć jej ten bilet z uwagą że następnym razem ona stawia, albo że po kinie stawia piwo/drinka czy coś tam.

Ale z drugiej strony - różowa pokazała totalny brak RiGCZu :D mogła na coś liczyć, ale obrażać się i robić awanturę? poziom umysłowy przedszkolaka. Powinna przełknąć rozczarowanie i sama zapłacić za siebie, a
  • Odpowiedz
OP: Nie wiem czy przeoczyliście ale wyraźnie napisałem że na 2 pierwsze spotkania zaprosiła mnie ona za które każda z nas płaciło za siebie(bilety kosztowały ok 50 zł) pomimo że wyraźnie powiedziała zapraszam cię na XYZ będzie fajnie". Dlaczego więc gdy ja zaprosiłem ją do kina to ona tego oczekiwała? Dlaczego ja miałbym stawiać obcej dziewczynie tylko dlatego że jest kobietą? Rozumiem gdyby sama mi zafundowała bilet na spotkaniu ale skoro
  • Odpowiedz