Wpis z mikrobloga

@Reepo: Za to Amerykanin lub Izraelczyk w swoich barwach i z patriotycznym cytatem to już jest spoko?
Ładnie ojkofobia wali w dekle.

Jeśli kampania Lotosu z Bobem będzie patriotyczno-narodowa to będzie tragedia :/

@plastic11: Masz jakiś konkretny powód dlaczego byłaby to tragedia? Robert miał podobno w przeszłości propozycję zmiany obywatelstwa na niemieckie i startowania pod ich flagą, ale odmówił. Nigdy nie wstydził się polskich barw i przywiązania do Polski, więc jak masz problem z polskością to jest to twój problem,
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Duma ze swojego kraju nie jest niczym złym, nie zrozum mnie źle. Ale sytuacja wygląda tak, że Robert musiał szukać pomocy za granicą, wyprowadził się do Włoch, nawet w rajdach Lotos się na niego wypiął w pewnym momencie, żeby teraz grzać się w jego blasku i mówić jak to zawsze go wspierali. Obawiam się po prostu, że na fali popularności 'odzieży patriotycznej' Lotos, jako spółka w udziałami państwowymi będzie
  • Odpowiedz
@plastic11: No faktycznie - identyczne (jakościowo, wykonaniem i klasą napisu) z tym, co ma Robert na sobie... (°°

To tak, jakby powiedzieć, że Aerosmith i Sławomir to ten sam gatunek muzyki, bo używają perkusji xD

Serio - żeby porównać bazarową gówno-bluzę z "#!$%@?" do pięknie wykonanej
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Tak samo jak Twoim świetnym argumentem jest ojkofobia, wciskacie te hasło wszędzie gdzie komuś nie podoba się nadmierne emanowanie patriotyzmem? Serio, ta koszulka jest słaba, ten nadruk jest brzydki jak cholera.
I uwaga zaskoczę Cię - podobaja mi się niektóre motywy patriotyczne na ubraniach, ale niech one nie rzucają tak z liścia w twarz informacji. Lubię na przykład designy reprezentacji Polski w piłce nożnej, podoba mi się motyw wykorzystania
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania ta koszulka jest po prostu brzydka. Uważam że fajne są minimalistyczne akcenty patriotyczne a nie wielki napis na całą koszulkę. Ta kojarzy mi się właśnie z sebkami w bluzach PW i to oni zawlaszczyli taki styl. Fajniejszy byłby chociażby wzór z twojego awatara :)
  • Odpowiedz