Wpis z mikrobloga

Halo Mirki,

Właśnie dostałem telefon od naciągaczy z firmy #philipiak znowu chcieli zaprosić na jakiś pokaz. Nie wiem skąd ci oszuści mają mój numer telefonu ale od kilku lat co pare miesięcy dostaję telefon z zaproszeniem "na prezentację" (czyli na naciąganie). Oczywiście po prośbie o usunięcie telefonu z bazy danych jest szydercze "pana numer został wylosowany".

Widzę, że już 3 lata temu było znalezisko o tym, że UOKiK wszczął przeciwko nim postępowanie z powodu skarg ludzi na takie właśnie postępowanie ale chyba nic z tego nie wynikło, bo dalej sobie postępują beztrosko jak to mieli w zwyczaju. Co można zrobić w takim przypadku? Czy ktoś ma podobny problem z telefonami z tej firmy? Zgłaszać gdzieś do UOKiK albo innej instytucji? Numer z krótego dzwonili to +48799606249.

https://www.wykop.pl/link/2482239/uokik-wszczal-postepowanie-wyjasniajace-przeciwko-philipiak-polska/

#pytanie #gorzkiezale #problem #januszemarketingu #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@joolekk: Tak, właśnie z tego numeru dzwonili. Blokuje każdy numer, z którego dostaję jakieś telefony od naciągaczy, ale jak widać to jest walka z wiatrakami, bo wciąz nowe numery dzwonią.
  • Odpowiedz