Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak zamienic kilkadziesiąt cali na paręnaście. Dobrą kanape na pro krzesło... Litości, nie lepiej mieć ps4 i pc podpiętego, bo ja wiem ¯_(ツ)_/¯, steamlinkiem do tv i grać jak pan? W salonie? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Stwierdzam ze macie na Wykopie niezlego raka z PCMR, wzieliscie mnie z zaskoczenia ta dawka negatywnosci xD najlepsze sa komentarze odnosnie ceny, to akurat moja sprawa na co mnie stać;)

@mAnic_ dzieki za opis tego tratusa;)
@Noombre 90c to imo duzo, moj w maksymalnym stresie lapie ok 79,80c na cpu i gpu.
@Myszoskocznia na to wychodzi mirku xD
@Wysztiglowany @loczyn @Thexil 17.3" 120hz, 3ms, antiglare, duze katy widzenia. panel jest mega skalibrowany plus doskonale czernie, kontrast i kolory. Siedze blisko i z fhd mam wysokie ppi, w zupelnosci mi wystarcza. Mam tez porzadny tv 42" 4k
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: zreszta jaki jest problem googlnac - msi, gtx 1070 144hz. Wyskoczy wiecej wynikow niz bys chcial. Szanuje. Ja sie przesiadam po slabych doswiadczeniach z lapkami gamingowymi na PC i byłbym cholernie wdzieczny za podeslanie linka do fotela.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia dla nadgarstkow moze nie, ale dla plecow tak. Podnosi ekran, przez co nie garbisz sie i nie patrzysz w dol.
@Bartdz tak kolego, GE72 MVR. Mam slash ale mam tez tam drugiego alta. To mi nie przeszkadza, musialem za to przyzwyczaic sie do innej lokacji numow;)
@Yubi prosze uprzejmie https://m.ebay.co.uk/itm/JL-Office-Chair-Executive-Recliner-Racing-Adjustable-Gaming-Fx-Leather-Stuhl-/263147138897?_mwBanner=1
  • Odpowiedz
@galaktyczny_pingwin: No no, Ultra 100+ fps 4K jeszcze dorzuć VR i streaming a wpasujesz się w standard każdego forum. A prawda jest taka, że za tą samą cenę możesz mieć jeszcze lepszego kompa. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach rozwój wymagań i grafiki rośnie w zatrważającym tempie. Więc masz teraz 100+ fps. Potem będziesz miał 80, potem 60, aż w końcu nic nie odpalisz. I co zrobisz? Wywalisz lapka. DO gier
  • Odpowiedz
@DroMak nie potrzebuje 4k na 17.3", mam wystarczajace PPI. VR jeszcze nie osiagnal zadowalajacego poziomu, a streaming mnie nie interesuje. 100+ fps jest wazne jesli masz ekran 120hz+. Jak pisalem wyzej, zalezy mi na mobilnosci. Jak nie odpale czegos z zadowalajacym performance to wyrzuce laptop do smieci i kupie nowy. Dobra, moze troche przesadzilem;) z glowa, sprzedam i dorzuce na lepszy. Nie narzekam na przegrzewanie, cooling jest w tym modelu bardzo
  • Odpowiedz
@Melcma po co mi 2 monitory? To nie setup pod simracing xD naprawde przezyje bez klawiatury mechanicznej, a sluchawki mam bardzo dobre, wh1000xm2, dziekuje. Nie rozumiem skad w was tyle zolci i dlaczego to cale pmcr, albo wykop, woli dzielic niz laczyc
  • Odpowiedz
@Melcma na poczatku mialem znowu skladac desktopa, ale po pierwsze primo ceny grafik sa teraz wyinflatowane fest, po drugie primo i najwazniejsze, dla mnie bezsens bo stalby tylko w mieszkaniu. A lapka regularnie zabieram poza, jak pisalem mobilnosc z taka moca to cos nieopisanego.

Na tyle na ile szanuje innych ludzi i hobby, to imo nie ma co idealizowac pcmasterrace, sprzet to sprzet, ma spelniac swoje zadanie, a nie byc obiektem
  • Odpowiedz