Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: Juz wczoraj sondaz przykryli robiąc z 4minutowe przypomnienie poprzednich rządow. Ja tego Kapicy tak nie lubie, ze jesli cos na niego mają to prosze bardzo, niech go biorą na "ofiare" ostatnich sondazy
A jesli jest czysty to niech sobie chociaz złamie noge za odbieranie Polakom smaku zycia
@ZaplutyKarzelReakcji: Rozumiem, że według ciebie jak ktoś kradł, to trzeba go zostawić w spokoju bo kradł bardziej? Zgadzasz się że ustawa była antyludzka, zgadzasz się że kradł. Masz za złe że go zatrzymano. No #!$%@?, brawo za logikę...
@ZaplutyKarzelReakcji: Ciekawe, masz lepsze wiadomości niż prokuratura? Wydałeś już wyrok uniewinniający? Tu napisałeś, chyba że nie czytasz, tego co piszesz "Nagle trzeba przypomnieć najciemniejszymi ludowi, ze może i kradniemy publiczne pieniądze ale oni kradli bardziej."
@Puter: żaden sąd nie będzie o niczym decydował, bo oni to umorzą. Jakbyś miał więcej oleju w głowie to bys przeczytał o co oskarżyli zamiast łykać co ci podają. Teraz musza mu udowodnić, ze błędna interpretacja przepisów spowodowała, ze uzyskał korzyść w wysokości 21 mld złotych. Co do grosza. Tak żenujących ustawek nawet komuniści nie robili. Mogę się założyć, ze umorzą sprawę. Zakładamy się o usunięcie konta?
Wiesz co,komuniści, tacy jak ty nie robili takich ustawek, bo skazywali od razu, na długoletnie więzienia lub śmierć, wydawali wyroki polityczne, bez wyroku sądu, jak ty. Mogę się założyć o usunięcie konta, że pisałeś podobne bzdury wcześniej, a nie sprawdziło się nic. Co parę razy ci wytknąłem( vide zerwanie stosunków dyplomatycznych przez USA). Więc nie piej czerwogwardzisto.
@ZaplutyKarzelReakcji: Wy to już macie we krwi chyba, że przedkładacie propagandę ponad fakty i historię. Powiedz mi jak to jest, że po ponad stu latach testowania najbardziej zbrodniczego systemu na świecie, chcecie go dalej wprowadzać w kraju który tyle wycierpiał, tylko lepiej? Nagroda Darwina to pikuś, dla was trzeba wyznaczyć nagrodę specjalną...